Rihards Fedotovs rada virtuozu Eda Šīrana dziesmas kaverversiju. Noklausies, nenožēlosi

Rihards Fedotovs rada virtuozu Eda Šīrana dziesmas kaverversiju. Noklausies, nenožēlosi

Rihards Fedotovs rada virtuozu Eda Šīrana dziesmas kaverversiju. Noklausies, nenožēlosi!

Latviešu mūziķis un producents Rihards Fedotovs, plašāk pazīstams kā Rick Feds, sadarbojoties ar vokālisti Unu Danielu Aizgali, radījis aizraujošu kaverversiju mūziķa Eda Šīrana (Ed Sheeran) dziesmai ''Thinking out loud''.

Virtuozā kaverversija tapusi dzīvajā izpildījumā, ierakstot dažādus akustiskos un elektroniskos instrumentus, izmantojot looping veida principa performanci. Izveidotās kaverversijas savdabīgais stils raksturojams kā ,"future soul" ar "beat music" piegaršu, atsvaidzinot Šīrana skaņdaba skanējumu pavisam citā ampluā.

Rick Feds mūzikas radīšanas pamatā tiek  izmantots sempleris ''Ableton PUSH'', kas dod mūziķim iespēju realizēt  precīzi savas virtuozās muzikālās ieceres. Mūziķis jau iepriekš demonstrējis savu inovatīvo pieeju skaņu radīšanai un moderno tehnoloģiju sasaistes iespējas savās  interaktīvajās audiovizuālajās performancēs, sadarbojoties ar latviešu un ārzemju māksliniekiem, radot ausīm un acīm baudāmu kontentu, kas pārsteidzis cilvēkus ar novatorismu un ieguvis atzinumu dažādos mūzikas un video mākslas forumos - ''Gamma Music Institute'', ''Loft Music Academy'', ''Ableton'', u.c.

Talantīgā mūziķa kreatīvās performances būs vērojamas februārī arī Ņujorkā, Filadelfijā un Losandželosā ASV tūres ietvaros.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku