N`Works publicē vasarīgu remiksu!

N`Works publicē vasarīgu remiksu!

N`Works publicē vasarīgu remiksu!

Latviešu soulfulhouse producents N`Works, kurš 2010.gadā saņēma Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu par labāko deju mūzikas albumu, izveidojis pavasarī publicētās, “Instrumenti” albuma “Cilvēks” dziesmas “Visā visumā visums ir viss” klubu versiju. 

Vasarīgi ritmi ar latīņamerikāņu mūzikas triepieniem un saulainas elektro piano iespēles dos vajadzīgo enerģijas lādiņu ikvienam intelektuālās deju mūzikas cienītājam.

N`Works:

“ Kad pirmo reizi sadzirdēju šo dziesmu nolēmu, ka harmonijas maiņa un maķenīt dejojamāki rimti piestāvēs melodijai. Tāpēc uzdrošinājos Reinim piedāvāt izveidot šīs dziesmas remiksu. Galu galā sanākusi versija, kas labi piestāvēs kā pludmales ballītēm, tā arī klubu deju grīdām. “

Reinis Sējāns:

“ Lai gan šobrīd pilnībā esam domās par mūsu šī gada koncertu Daugavas stadionā, mūs patiešām ieinteresēja, kas no tā varētu sanākt. Pirmie demo uzmetumi ļāva saprast, ka izmainītā harmonija un ritmiskās detaļas dziesmai dod citādāku, jaunu plūdumu. Un tā kā mums ir svarīgi, ka arī šāda veidā mūsu mūzika dzīvo savu paralēlo dzīvi, esam ļoti priecīgi par rezultātu.”


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku