Latviešu strēlnieku dziesmas - mūsu mantojums

Piedāvājam Jums sarunu ar vīru kopas "VILKI" dalībnieku, foto grāmatas "Pulcējaties zem latviešu karogiem" sastādītāju Andri Balceru (foto otrais no labās).

Lasīt tālāk
Intervija ar Mārtiņu Ruski projektā Aizskatuve

MuzikasPasaule.lv un JL Projekti mūzikas menedžments piedāvā raidījumu-projektu "Aizskatuve" - Intervija ar Mārtiņu Ruski.

Lasīt tālāk
Muzikālo eksperimentu maģiskie brīži - intervija ar Katrīnu Gupalo

Radošas, oriģinālas, teatrālas, eksperimentālas, ārpus robežām, ārpus ierastā un ikdienišķā. Ar šādām idejām un māksliniecisko enerģiju dzīvo viena no jaunajām Latvijas mūziķēm Katrīna Gupalo. Nupat kā izskanējuši pirmie koncerti Liepājā un Cēsīs, kuros kopā ar pianistu Andreju Osokinu tika atskaņota jaunā mūzikas izrāde “Pēc pusnakts / after midnight”. Šajā intervijā tuvplānā iepazīstamies ar Katrīnu Gupalo. 

Lasīt tālāk
COFFEE AND TV pasākumu sērija turpinās Rīgas kafejnīcā Ļeņingrada!

Sarunu un interviju šovs par Kultūru no cikla 'Tikšanās vietu mainīt nedrīkst / Место встречи изменить нельзя' ir atdzims café Ленинград. Trešdienas vakaru Izglītojoši izklaidējošās programmas otrā sezona norisinās divreiz mēnesī un ilgs visa tekošā gada garumā.

Lasīt tālāk
Intervija ar Intaru Busuli par tikko prezentēto jauno albumu

MuzikasPasaule.lv un JL Projekti mūzikas menedžments piedāvā raidījuma-projekta "Aizskatuve" specizlaidumu - intervija ar Intaru Busuli pēc pasākuma kurā tika prezentēts viņa jaunākais mūzikas albums - "Nākamā pietura". 

Lasīt tālāk
Intervija ar Mārci Auziņu projektā Aizskatuve

Intervijā Mārcis stāsta par savu sākumu mūzikā, par mūziķiem ar kuriem kopā uzstājies, par dabijas albuma "Viens" tapšanu, kā arī beidzot uzzināsim to, kā Mārcis Auziņš ieguvis ģitāru no Raimonda Paula.

Lasīt tālāk
Veltījumi Latvijai ar spēcīgu kodu

1. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē tiks pirmatskaņoti 13 latviešu komponistu jaundarbi – dziesmas korim – veltījumi Latvijai simtgadē. Par dziesmās ieliktajiem kodiem sarunājāmies ar 3 autoriem: Jēkabu Jančevski, Edgaru Raginski un Platonu Buravicki. 

Lasīt tālāk
Intervija ar Ralfu Eilandu projektā "Aizskatuve"

MuzikasPasaule.lv un JL Projekti mūzikas menedžments piedāvā raidījumu - projektu "Aizskatuve". Ar Ralfa Eilanda interviju projekts "Aizskatuve" turpina  2. sezonu!

Lasīt tālāk
Intervija ar Anniju Putniņu raidījumā "Aizskatuve"

MuzikasPasaule.lv un JL Projekti mūzikas menedžments piedāvā raidījumu-projektu "Aizskatuve". Intervija ar Anniju Putniņu raidījumā "Aizskatuve"

Lasīt tālāk
Grupa Jauda stāsta par iespaidiem „BILDES 2016” JAUNO GRUPU un “BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncertā

22. oktobrī Rīgas Kongresu Namā norisinājās kārtējais mūzikas un mākslas festivāla „BILDES 2016” JAUNO GRUPU un “BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncerts, kuru vadīja atraktīvais Andris Freidenfelds. Šogad koncertā piedalījās jaunās grupas no visdažādākajām Latvijas pilsētām un spēlēja divas sevis izvēlētas dziesmas. Saskaņā ar koncerta nolikumu grupām bija jāizpilda viena sava dziesma un viena „BILŽU” veterāna dziesma, kuru bija jāizpilda jaunā aranžijā. Starp „BILŽU” veterāniem bija tādi pašmāju mūzikas grandi kā Adrians Kukuvass, Marts Kristians Kalniņš, Rūta Dūduma, Miks Dukurs un daudzi citi, kuri pieteica jaunās grupas uz lielās Rīgas Kongresu Nama skatuves. 

Kā vieni no festivāla „BILDES 2016” dalībniekiem šogad bija arī grupa JAUDA no Līvāniem, triju puišu sastāvā: Dainis Paeglis (bass), Daniels Levickis (bungas) un Gatis Pastars (ģitāra).

Lasīt tālāk
Noskaties interviju ar Gintu Krievkalnu

Gintas aktīvā skatuviskā darbība aizsākusies 2007.gadā LNT šovā Zvaigžņu lietus, pēc kura sekoja sadarbība ar komponistu Zigmaru Liepiņu un aranžētāju Kristapu Krievkalnu. 

Lasīt tālāk

Šogad grupa "Tumsa" svin 25 gadu jubileju, kuru atzīmēs ar vairākiem  koncertiem. Marekam šis ir saspringts laiks, jo, lai koncerti noritētu gludi, vēl daudz kas jāizdara. Bet, lai uzzinātu, kā Mareks uzsāka savu darbību mūzikas industrijā, kas ietilpst menedžera pienākumos un vēl daudz ko citu skaties interviju!

Lasīt tālāk

Pavisam nesen grupa JAUDA laida tautās savu jauno studijas veikumu "Māsa nakts", kurš grupai ir jau ceturtais studijas ieraksts. 

Lasīt tālāk

MuzikasPasaule.lv un JL Projekti mūzikas menedžments piedāvā interviju ar Arvīdu Babri.

Lasīt tālāk

Šogad Kantrī mūzikas festivāls notiks Ogrē, Ogres salā, 8. un 9. jūlijā. Tā idejas autors ir Uldis Ozoliņš. Pirmo reizi Latvijā un austrumeiropā viena no labākajām vestern dziedātājām pasaulē - Joni Harms. Piedāvājam Ulda Ozoliņa saruna ar festivāla Country Island galveno zvaigzni Joni Harms.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti