Rīgas kafejnīcā Ļeņingrada notiek pasākumu sērija COFFEE AND TV

COFFEE AND TV pasākumu sērija turpinās Rīgas kafejnīcā Ļeņingrada!

Sarunu un interviju šovs par Kultūru no cikla 'Tikšanās vietu mainīt nedrīkst / Место встречи изменить нельзя' ir atdzims café Ленинград. Trešdienas vakaru Izglītojoši izklaidējošās programmas otrā sezona norisinās divreiz mēnesī un ilgs visa tekošā gada garumā.

Publiskās intervijas vada Mārtiņš Mārcis Beitiņš zināms arī kā Corey Jack Cooper, topošās grāmatas 366 DAYS IN BALTIC MUSIC HISTORY / From Yesterday History Baltic autors.

Reanimētā pasākuma atklāšanas epizodēs šogad jau ir paviesojušies Hard Rock pārstāvis Janis Bukums, projekta JĀNIS BUKUMS līderis un Filmeikeris Andris Gauja, kino lentes Izlaiduma gads / The Lesson režisors

15. februārī / 19:00 / raidījuma atkārtojums:

1. martā / 19:00 / raidījuma atkārtojums:

Kā nākamie 30. martā plkst. 19:00 Ленинград apartamentos Kr. Valdemāra Iela 4 uz publiskajām intervijām ir ielūgti, Juris Mežeckis jeb Jourelis (no Voiceks Voiska), Māri Miezīti (no All Day Long) un Raivi Žukovski a.k.a. Mik Mik Mē (no Pest of A Child) un šos Māksliniekus vakara vadītājs iztaujās par Ska attīstības posmiem Latvijā. 

Šova pamatbūtība un mērķis (apkopot visaptverošu Latvijas, Lietuvas un Igaunijs Populārās Kultūras vēsturi) ir saglabāti nemainīgi kopš tā pirmssākuma, proti, autors, Mūzikas žurnālists, pētnieks un kompilators Mārtiņš Mārcis Beitiņš jeb Corey Jack Cooper vada sarunas pirmo pusi, kamēr otrā (ko kūrē Punk rock Izpildītās un eksperts, grupu Tanku Dūre, VIPP Basbočka un Rīta Stienis dalībnieks, Herberts Blumbergs jeb Herbe Panks) jau atkal tiek atvēlēta konkrētā Mākslinieka daiļrades cienītājiem un faniem, lai Tiem būtu iespēja uzdot sev būtiskus, Kultūras tematikai atbilstošus jautājumus (gan atrodoties klātienē kafejnīcā, gan arī ierakstot tos komentāru veidā zem tiešraides video Facebook laikajoslā).

Pirmo publisko interviju izdevums notika Vecrīga 2012. gadā, kad kopsummā tajā dalību ņēma 31 ļoti dažādu Mākslinieku sastāvs Inokentijs Mārpls, Rīta Stienis, Rolands Ūdris (no The Hobos), Roberts Gobziņš, Dostudija, MĀCĪTĀJS ON ACID, Kaspars Zemītis (no Sweet Waterz un Intars Busulis), Ģirts Šolis (no Latvijas Leļļu teātris un Gaujarts), Doublefacedeels u.c.], atjaunotā pasākuma versija arī priecē ar vēsturiski jau vairs nešaubīgi būtiskiem un šobrīd vēl tikai austošiem Mūziķiem, Dzejniekiem, Dejotājiem, Aktieriem, Gleznotājiem un citiem talantīgiem Mākslas amatniekiem, intīmām performancēm, iepriekš neredzētiem / nedzirdētiem materiāliem, visu citu gaidāmo pārsteigumu vidū, tostarp arī jautājumiem no auditorijas un tiešradi vietnē Facebook.

Ineses Trenčas veidotais LETA sižets par notiekošo pasākumu sēriju:


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti