Festivāls "Bardu rudens 2017" aicina pietiekties dziesminiekus

Festivāls "Bardu rudens 2017" aicina pietiekties dziesminiekus

14. starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls „Bardu rudens 2017” šogad norisināsies 14. oktobrī Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta” un 19. oktobrī Zirgu ielas koncertzālē.

14. oktobrī plkst. 16.00 festivāla “Bardu rudens” ietvaros notiks tradicionālais „Jauno bardu saiets”, kurā aicināti piedalīties jaunie (vecumam nav nozīmes), interesantie un mūzikas iedvesmotie dziesminieki. Noslēdzoties koncertam, pēc skatītāju izvēles, vienam no dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties „Bardu rudens 2017” noslēguma koncertā 19. oktobrī.

Līdz 9. oktobrim aicinām pieteikties jaunos dziesminiekus „Bardu rudens 2017” koncertam „Jauno bardu saiets”, nosūtot īsu savas radošās darbības aprakstu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Vairāk informācijas pa tālruni 67181939.

Festivāla „Bardu rudens 2017” noslēguma koncerts notiks 19. oktobrī plkst. 19.00 Zirgu ielas koncertzālē, Kaļķu ielā 11a (ieeja no Zirgu ielas). Koncertā Latviju pārstāvēs dziesminieki Uldis Ozols, Elīna Līce, Pēteris Draguns un “Jauno bardu saietā” izvēlētais dalībnieks.

Festivāla noslēguma koncertā uzstāsies arī Evelīna Gallē (Evelyne Gallet, Francija),  Jurijs Vizbors (Юрий Визбор, Krievija)  Vims Segers (Wim Segers, Beļģija )  Elēna Stīgena (Ellen Steegen, Beļģija), Vīgants Kazlausks (Vygantas Kazlauskas, Lietuva ) un Tads Motiečus (Tadas Motiečius, Lietuva). Ieeja koncertos bez maksas.

Festivāls notiek sadarbībā ar Lietuvas Starptautisko dziesmotās poēzijas festivālu „Tai Aš”.

Festivāla „Bardu rudens 2017” rīkošanu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments..


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti