Vīru kopa “VILKI” aicina uz 25 gadu jubilejas koncertu.

Vīru kopa “VILKI” aicina uz 25 gadu jubilejas koncertu.

3.novembrī, plkst. 19.00, koncertzālē “AVE SOL” ar 25 gadu jubilejas koncertuzvedumu “Tumšis bija, gaišis tapa” uzstāsies vīru kopa “VILKI”. Koncerts būs atskats uz vīru kopas “VILKI” līdz šim izdotajiem 12 mūzikas albumiem, kā arī citiem paveiktajiem darbiem.

Jubilejas koncerta pirmajā daļā skanēs senās karavīru dziesmas, kā arī vīru dziemas par jūru, kumeļiem un alu. Otrajā daļā būs dziesmas, kuras radīja Pirmā pasaules kara latviešu strēlnieki, Brīvības cīņu dalībnieki, Otrā pasaules kara latviešu leģionāri, un Nacionālie partizāni.

”VILKU” repertuāra pamatu veido karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām.

Vīru kopas “VILKI” pirmsākumi meklējami 1980. gadā, kad Māra Oša vadībā drosmīgi dzima folkloras kopa, kam tika dots Jukuma Vācieša vārds, un kas izpildīja latviešu karavīru dziesmas. Vēlāk ansamblis pārtapa folkloras kopā “Liepavots”, bet 1992. gadā organiski pārauga par vīru kopu ”VILKI”.

“VILKU” dalībnieki ir: profesionāls aktieris, brīvmākslinieks, “VILKU” vadītājs un multiinstrumentālists Edgars Lipors, zemessargs Uģis Treide, IT speciālists Gundars Kalniņš, skolotājs Andris Balcers, skolotājs Jānis Atis Krūmiņš, pašvaldības policists Raimonds Kundziņš, sabiedrisko attiecību speciālists Ēriks Eriksons.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti