Folkklubā “Ala Pagrabs” notiks spāņu un latino mūzikas grupas “Los Nens” koncerts

Folkklubā “Ala Pagrabs” notiks spāņu un latino mūzikas grupas “Los Nens” koncerts

Sestdien, 4.novembrī, plkst. 21:00 folkklubā “Ala Pagrabs” notiks spāņu un latino mūzikas grupas “Los Nens” koncerts, kurā būs iespēja doties muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku.

Koncerta programmā dzirdēsiet gan rumba-flamenko ritmus, gan spāņu folkmūzikas skanējumu, kā arī meksikāņu bolero un, protams, afro bungu ritmus un karstasinīgo kubiešu mūziku – gan slavenās Buena Vista Social Club dziesmas, gan tradicionālākas kubiešu dziesmas modernā interpretācijā. Šoreiz grupa “Los Nens” uzstāsies pilnā sastāvā, tāpēc būs iespēja dzirdēt vēl autentiskāku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī trompete un trombons. Īpašais viesis būs perkusionists Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles. Koncerts ir bezmaksas.

Grupa „Los Nens” (agrāk pazīstama kā “Los Daugavas Nens”) darbojas kopš 2010.gada un spēlē tikai autentisku spāņu un latino mūziku. Grupas solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernandez Cruz) ir īsts spānis no Madrides. Grupa regulāri uzstājas privātos un korporatīvos pasākumos, pilsētas svētkos, ir uzstājusies arī mūzikas festivālos „Bildes2014” un "Bildes2015”, “Spāņu kultūras dienās” Kalnciema kvartālā, kā arī „Origo Summer Stage 2015”. Grupai ir izdots demo disks spāņu valodā „Cartas de costa a costa”, tā ir piedalījusies tautas mūzikas izlases „SVIESTS V” ierakstā ar dziesmu „Kas Kaitēja Nedienēt” spāniskās skaņās, ir izdots singls “Distancia”, kurā piedalījās saksafonists Deniss Paškevičs, kā arī kopā ar Ievu Akurateri tika ierakstīta pasaulslavenā dziesma „Bésame mucho" (Noskūpsti mani) latviešu valodā, kura dzirdama Latvijas Radio 2.


http://www.losnens.lv


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti