Ģitārists Kaspars Zemītis atklāj otro solo albumu “Vētra klusumā” un aicina uz koncerttūrēm.

Ģitārists Kaspars Zemītis atklāj otro solo albumu “Vētra klusumā” un aicina uz koncerttūrēm.

Ģitārists Kaspars Zemītis atklāj otro solo albumu “Vētra klusumā” un aicina uz koncerttūrēm.

„Albums Vētra klusumā atspoguļo mani kā ģitāristu, kā komponistu, un to, kā jūtu ģitāru. Svarīgākais, ko esmu sapratis – tā nav klasiskā, mūsdienu vai perkusīvā ģitāra, tā ir instruments, kādu to redzu es. Man tāpat kā ikvienam māksliniekam, ir svarīgi, lai tas, kas iedvesmo, atspoguļotos albumā. Iespējams, es neesmu tik profesionāls, lai uzrakstītu skaņdarbu tad, kad man to kāds pasūta, jo man ir jāgaida, kamēr tas „atnāk”. Un tad, kad skaņdarbs ir “atnācis”, tad tas arī top,”  Kaspars Zemītis atklāj savu skaņdarbu tapšanas procesu. 

Albums tuvākajā laikā būs nopērkams lielākajās tirdzniecības vietās un mūzikas veikalos Latvijā, kā arī straumēšanas servisos.

Pēc albuma atklāšanas februārī sekos koncertu tūre pa Latvijas lielākajām koncertzālēm kopā ar deju skolas Dzirnas dejotājiem, Rīgas Doma zēnu kori diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā un Jelgavas kamerorķestri Aigara Meri vadībā. Parādot savas svarīgākās muzikālās sadarbības, katrā koncertā kopā ar mākslinieku muzicēs īpašie viesi – Daumants Kalniņš Rēzeknē , Intars Busulis Rīgā , Linda Leen Cēsīs, un Jelgavā - noslēpumainais viesis, tādejādi padarot katru no četriem koncertiem par unikālu māksliniecisku vienību.

Koncerti: 

  • 10.02.2018. Latgales vēstniecība GORS plkst. 18:00
  • 14.02.2018. Lielā ģilde plkst. 19:00
  • 22.02.2018. Jelgavas Kultūras nams plkst. 19:00
  • 25.02.2018. Vidzemes koncertzāle Cēsis plkst.18:00. 

Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Foto no atklāšanas pasākuma: Ģitārists Kaspars Zemītis atklāj otro solo albumu “Vētra klusumā”


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku