Atklāta pasākumu programma festivālam “Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2018”

Atklāta pasākumu programma festivālam “Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2018”.

Lasīt tālāk
Pirmie divi Supernova 2018 finālisti- Liene Greifāne un Edgars Kreilis

Pirmie divi Supernova 2018 finālisti- Liene Greifāne un Edgars Kreilis.

Lasīt tālāk
Augustā norisināsies festivāls "Bauskas Taste"

Augustā norisināsies festivāls "Bauskas Taste".

Lasīt tālāk
2017. gada vērtīgākā dziesma "Nākamā pietura Depo"- Intars Busulis

2017. gada vērtīgākā dziesma "Nākamā pietura Depo"- Intars Busulis.

Lasīt tālāk
MUZIKĀLĀS BANKAS 2017 FINĀLA BALSOJUMU TURPINA 15 DZIESMAS

MUZIKĀLĀS BANKAS 2017 FINĀLA BALSOJUMU TURPINA 15 DZIESMAS.

Lasīt tālāk
Latvijas Radio 2 aptaujā „MUZIKĀLĀ BANKA 2017” sācies fināla balsojums par gada vērtīgāko dziesmu

Sācies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2017” fināla balsojums, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada vērtīgākās dziesmas latviešu valodā.

Lasīt tālāk
Zināmi visi konkursa “Supernova 2018” dalībnieki!
Izziņoti visi Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2018” dalībnieku vārdi. Konkursa ceturtajā sezonā piedalīsies 21 dalībnieks, konkursam būs trīs pusfināli un viens fināls.
Lasīt tālāk
Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba sāk biļešu tirdzniecību par īpašo 10.gades jubilejas cenu

Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA 2018.gadā notiks no 3.augusta līdz 5.augustam. Pirmssvētku laikā sākas arī pirmo festivāla biļešu tirgošana Biļešu servisa kasēs. Pirmās biļetes tirdzniecībā būs no 10.decembra plkst.10.00.

Lasīt tālāk
Operdīvas Inese Galante un Ilona Bagele par darbošanos "Riga Symphony 2017" žūrijā

Jau informējām, ka festivālā „Riga Symphony 2017”, kas norisināsies no 7. līdz 11.decembrim, piedalīsies talantīgi bērni un jaunieši no 28 pasaules valstīm, viņu sniegumu vērtēs starptautiska žūrija – dažādu jomu speciālisti no Baltkrievijas, Vācijas, Lietuvas, Maltas, Izraēlas, Latvijas u.c. valstīm, katrā nominācijas atlasē izvēloties trīs spēcīgākos dziedātājus.

Lasīt tālāk
Summer Sound festivāls izziņo 2018.gada datumus.

Nākamā gada 3. un 4. augustā notiks jau astotais Summer Sound festivāls, kas divas dienas piedāvās aktuālākās Baltijas mūzikas zvaigznes, vairākus pasaules mēroga vārdus un pulcēs tūkstošiem mūzikas fanus Liepājas pludmalē. No 30.novembra tikai 10 dienas biļetes uz festivālu nopērkamas par īpašu cenu.

Lasīt tālāk
Jauno grupu un “Bilžu” veterānu kopprojektu koncerts festivālā “Bildes 2017”

24. novembrī Rīgas Kongresu namā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, notiks jauno grupu un “Bilžu” veterānu kopprojektu koncerts. No tā ierasti festivālā var sagaidīt vislielākos pārsteigumus un iepazīt vēl neredzētus mūziķus.

Lasīt tālāk
Sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību kopkoncerti festivālā “Bildes 2017”

9.  un 10. novembrī mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” koncertu sērijā Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 4-1, notiks festivālā sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību kopkoncerti. Šī ir viena no “Bilžu” tradīcijām, kas lieliski pierāda dažādu radošu personību spēju sadarboties un dod iespēju festivālā uzspēlēt grupām, kuras vēl īsti neiederas veterānu koncertā, bet par “Bilžu” debitantiem arī vairs nav dēvējami.

Lasīt tālāk
Aicinām uz Jauno dziesminieku koncertu festivālā “Bildes 2017”

8. novembrī mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” koncertu sērijā Vecrīgas klubā “Kaļķu vārti”, Kaļķu ielā 11a, notiks jauno dziesminieku koncerts. Tas kļuvis jau par vienu no festivāla tradīcijām un tajā allaž ieraugāmi gan jau zināmi, gan gluži jauni mākslinieki, kuriem šī ir pirmā uzstāšanās “Bildēs”.

Lasīt tālāk
Sākas ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons"

No 1.novembra sākusies ierakstu iesniegšana Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons. Ieraksti iesniedzami līdz 4.decembrim (ieskaitot) elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem, vai fiziskā formātā Latvijas Mūzikas Producentu Apvienības LaMPA birojā Rīgā, Sēlpils ielā 2c (3.stāvā).

Lasīt tālāk
Aicinām uz festivāla “Bildes 2017” folkkoncertu

7. novembrī mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” koncertu sērijā Vecrīgas klubā “Kaļķu vārti”, Kaļķu ielā 11a, notiks folkkoncerts, kurā pieredzējuši dziesminieki piedāvās klausītājiem savas dziesmas un savu jau nobriedušo muzikālo skatījumu uz mūsu ikdienas un neikdienas izjūtām.

Lasīt tālāk

Klausies latviešu mūziku