Eirovīzijas finālā šogad bez mūsējiem - Trianas Parks nepārvar pusfinālu

Eirovīzijas finālā šogad bez mūsējiem - Trianas Parks nepārvar pusfinālu

Latvijas pārstāvji Eirovīzijas dziesmu konkursā Kijevā, grupa "Triānas parks" nepārvarēja pusfinālu un neiekļuva konkursa finālā, kas norisināsies 13.maijā.

Līdz ar pirmā pusfināla rezultātu paziņošanu, kļuvušas zināmas tās valstis, kas pievienosies "lielajam pieciniekam" - Itālijai, Apvienotajai Karalistei, Francijai, Vācijai un Spānijai -, kā arī konkursa rīkotājvalstij Ukrainai lielajā finālā.

Finālā no pirmā pusfināla iekļuva Moldova, Azerbaidžāna, Grieķija, Zviedrija, Portugāle, Polija, Armēnija, Austrālija, Beļģija un Kipra.

Rakovska uz skatuves prezentēja īpašu tērpu, ko gatavojis mākslinieks Artis Štamgūts.

Šajā pusfinālā nebija mūsu tuvāko kaimiņu - lietuviešu un igauņu, kā arī tradicionāli mūsu draugi Īri, un tāpēc uz viņu balsīm, uz tā dēvēto politisko balsojumu, nevarējām paļauties.

Noskaties Triana Park priekšnesumu 1. pusfinālā:

Otrajā pusfinālā 11.maijā uzstāsies Serbijas, Austrijas, Maķedonijas, Maltas, Rumānijas, Nīderlandes, Ungārijas, Dānijas, Īrijas, Sanmarīno, Horvātijas, Šveices, Norvēģijas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Lietuvas, Igaunijas un Izraēlas pārstāvji.

Kopumā Eirovīzijas konkursā šogad piedalās 42 valstis. Eirovīzija ir populārās mūzikas notikums, kas pie televīzijas ekrāniem ik gadu pulcē miljoniem skatītāju no visas Eiropas. Skatītāju peltais un slavinātais izklaides notikums ir pamats, lai savu reizi strīdētos par politiku, balsošanas objektivitāti, lai priecātos un nopeltu priekšnesumu kvalitāti, brīnītos par to bezgaumīgumu vai, gluži pretēji, iedvesmotos un dungotu līdzi dzirdētai dziesmai, un sekotu līdzi aizraujošajām dziesmu cīņām tiešraidē vairāku desmitu televīziju kanālos.

Eirovīzijas fināls notiks sestdien, 13. maijā.

 


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti