27. maijā Avotu apkaimes svētki 2017

27. maijā Avotu apkaimes svētki 2017

Sadarbībā ar studija “Bluķis” un SIA “Arhitekti Ārgaļi” šogad 27. maijā no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes svētki, kas lustīgi iepazīstinās ar apkaimē iemīļotām vietām un uzņēmumiem, aicinot apkaimes iedzīvotājus iepazīt kaimiņus un citus Rīgas iemītniekus.

27. maijā no pulksten 10.00 visas dienas garumā norisināsies jautri un radoši pasākumi ne tikai Avotu ielas garumā, bet arī tās apkaimē.

Avotu apkaimes svētki notiek jau otro gadu un šogad organizētāji aicinās izstaigāt Avotu ielu no viena gala līdz otram, iegriežoties ielas kafejnīcās, kurās varēs noklausīties dažādu mūziķu un mūzikas apvienību koncertus, baudīt ēdienus, dzērienus un atmosfēru.

Interesenti varēs apskatīt kāzu kleitu izstādi, kur izstādīt savu kleitu ir aicināta ikviena bijusī līgava. Apkaimes suņi ar to saimnieku palīdzību sacentīsies skaistumā un atraktivitātē suņu foto izstādē. Ikviens apkaimes suņu īpašnieks ir aicināts iesniegt sava mīluļa foto.

Svaigus un gardus produktus varēs iegadāties amatnieku un mājražotāju tirdziņā pie Sv. Pāvila baznīcas. norisināsies arī daudziem pazīstamais un iemīļotais Avotu ielas Retro Metro tirgus, kur savus krāmus, atjaunotas vai jaunas lietas var notirgot katrs iedzīvotājs. Avotu ielas un apkaimes uzņēmēji sarūpēs īpašas atlaides un darbnīcas apmeklētājiem.

Avotu Apkaimes svētki ir iedzīvotāju iniciatīva, apvienojoties iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar kopīgu mērķi – pašiem veidot un spodrināt savas apkaimes tēlu, radīt pozitīvas pārmaiņas ielas vaibstos un vienkārši labi pavadīt dienu kaimiņu, draugu un radu sabiedrībā. Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!

Avotu Apkaimes svētkus finansē Rīgas dome, svētku partneris Studija Bluķis un Arhitekti Ārgaļi un citi.

Papildus informācija par Avotu Apkaimes svētkiem atrodama:  www.avotuiela.lv, www.studijablukis.lv, aktuālā informācija sociālajā tīklā Facebook: Avotu apkaimes svētki. Karte un bukleti būs pieejami LiveRiga informācijas centrā (Rātslaukums 6) un Studija Bluķis (Avotu iela 32)

Koncerti

10.00 Voice of Instruments
Mam Cafe
Lienes iela 9, Rīga
10.30 Māris Pūris un stepa deja
Sv. Pāvila baznīcas stūris (Avotu ielas sākums)
11.00 I-DEJAS MĀJA
Capoeira, Contemporary jazz dance un sarīkojuma dejas performance.
Sv. Pāvila baznīcas stūris (Avotu ielas sākums)
11.30 viesnīca "Liene"
Avotu iela 75
12.00 Māra Raģe un Oskars Patjanko "Zaļumballe"
Miltu kaste
Avotu iela 53/55
12.30 Briedis Kafe Bruņinieku un Avotu stūris (informācija sekos)
13.00 Karma Free kopā ar Agri Siksnu
Trīs vīri laivā
Avotu iela 35
13.30 Rihards Lībietis, Guna Smukā un Erna (ģitāra, balss, čells)
Studija Bluķis
Avotu iela 32
14.00 Reinis Jaunais-Young
Studija Bluķis
Avotu iela 32
14.30 Grieķu dziesmas un dejas
Grieķu delikatešu kafejnīca Spitaki
Avotu iela 30
15.00 Misters
Baltic Casting Agency
Avotu iela 17
15.30 Cafe 18
Avotu iela 18
16.30 Midnight Tune
Trīs vīri laivā
Avotu iela 35
 17.00  BEER FOX

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku