Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones” jau otro gadu organizē īpašu konkursu komponistiem

Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones” jau otro gadu organizē īpašu konkursu komponistiem

Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones”, kas specializējies ļoti augstas kvalitātes mikrofonu ražošanā, jau otro gadu  kopā ar biedrību Naked Music Agency organizē īpašu konkursu komponistiem. Pieteikties iespējams līdz 24. septembrim un pateicoties sadarbībai ar Tallink pats konkurss publiski notiks 2. novembrī tam speciāli veltītā kruīzā Rīga- Stokholma- Rīga uz prāmja Romantika .

2016. gadā konkurss saņēma pieteikumus no 6 dažādām valstīm un Grand Prix vinnēja Lietuviešu grupa,“Justin3” ar dziesmu “Middnight Rain”.

Arī šogad “Grand Prix” balvas ieguvējam tiks piedāvāta iespēja veikt 24 stundu skaņu ierakstu īpaši aprīkotajā Rīgas studijā “Sound Division” un īpašumā iegūt īpašu “JZ Microphones” ražotu mikrofonu.

Tā kā pagājušais, pirmais gads bija ļoti pozitīvs, šogad gribam pacelt “latiņu” un dot vēl vairāk patīkamu emociju klausītājiem un pavērt plašākus ceļus konkursantiem. Tiem, kuri piedalījās pagājušajā gadā, jāņem vērā, ka esam ieviesuši dažas pārmaiņas norises kārtībā un vajadzētu rūpīgi izlasīt konkursa nolikumu! Piemēram, šogad būs 3 atlases kārtas un pieteikties var visi, kuri sasnieguši 16. gadu vecumu. Pateicoties Tallink atbalstam, dalības maksa paliek nemainīga, kā arī tiks piedāvātas īpašas atlaides atbalstītājiem.“ stāsta konkursa idejas autore un Naked Music Agency pārstāve MsElita.

Konkursa žūrijā ir izvēlēti cilvēki no dažādām Eiropas valstīm.  Jau zināms, ka māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertorganizētājiem James O’Brien, kurš strādājis arī ar “U2” un “The Cranberries”; “JZ Microphones”  pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe.  Pārējos divus žūrijas locekļus atklās laika gaitā.

Žūrija ne tikai sniegs savu vērtējumu, bet arī meistarklases veidā konsultēs jaunos izpildītājus un komponistus.

Konkursa mērķis ir veicināt mūziķu pieredzes apmaiņu un sadarbību starp dažādu žanru mūziķiem, palīdzēt rast iespējas mūziķiem ierakstīt un izdot skaņu ierakstus un paplašināt savu klausītāju auditoriju, kā arī vispārīgi sekmēt jauniešu interesi par mūziku un veicināt tās pieejamību.

Ieskats JZ Microphones Songwritters competition 2016

Pieteikties konkursam un iegūt plašāku informāciju iespējams mājas lapā http://nakedmusicagency.com.

Biļetes uz konkursa kruīzu iespējams iegādāties: www.tallink.lv


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti