Summer Sound pirmā diena aizvadīta ar lielāko apmeklētāju skaitu pēdējo trīs gadu laikā

Summer Sound pirmā diena aizvadīta ar lielāko apmeklētāju skaitu pēdējo trīs gadu laikā

Pirmajā festivāla Summer Sound dienā Liepājas pludmalē pulcējies pēdējo trīs gados lielākais apmeklētāju skaits. Enerģiskās dīdžeju Cheat Codes, Felix Jaehn un Klingande uzstāšanās vienoja pludmales skatuves apmeklētājus dejās visas nakts garumā, kamēr parka Aldaris skatuves programmas kulminācija bija leģendāro Skyforger koncerts. Festivāla otrajā dienā gaidāma virkne koncertu, tai skaitā vērienīga Dona uzstāšanās.

Sestdien līdz plkst. 17:00 festivāla teritorija būs atvērta visiem interesentiem, bet pēcpusdienas programmā uz pludmales Summer Sound skatuves gaidāmi Dona, Bermudu Divstūra, Edavārdi un Singapūras Satīna, Deeper Upper un Very Cool People koncerti. Uz Aldaris skatuves uzstāsies Bandmaster, Satellites LV, Pienvedēju Piedzīvojumi, Ivo Fomins, Triana Park, My Radiant You, Z-Scars, Chris Noah, Sibyl Vane un Pop/rok skolas bērni. Koncertsētas skatuve piedāvās tikšanos ar Mārtiņu Petrovu, Greg John, Lauris Bush, Minjona Laura, Ipstens Kūns, Elizabeti Balčus, Transcendentāli, Prieka Ministriju, Miku Dukuru, Kaktiņš Stūrītis, Martin Confused, Reinis Young un Peaceful Hooligans. Uz Priekšnama skatuves koncertēs Kas Tev Par Daļu, Refleksija, Metrs un Treeeye. Par naksnīgām dejām līdz rīta agrumam uz Jim Beam Summer Dance skatuves rūpēsies Toms Grēviņš.                             

“Aizvadīta patiesi koša pirmā Summer Sound festivāla diena un nakts, esam gandarīti par kuplo apmeklētāju pulku un brīnišķīgi saulaino laiku. Jau tagad varam pateikt, ka sestdienas vakars pulcēs vēl vairāk viesu un Dona koncerts sola grandiozu festivāla noslēgumu”, stāsta Summer Sound direktore Linda Zajarska.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisinās 28.-29. jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem - Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

Pilna festivāla programma atrodama šeit: http://ej.uz/SSprogramma

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā. 2 dienu biļešu īpašniekiem, veicot piemaksu, ir iespēja iegūt VIP biļetes priekšrocības.

  • 1 dienas biļete – 30 EUR
  • VIP bilete – 100 EUR
  • VIP biļete + autostāvvieta – 115 EUR
  • VIP upgrade – 60 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti