Tiek izsludināts pirmais bāra Nemiers alternatīvo / roka grupu konkurss "Nemiera blice 2018"

Tiek izsludināts pirmais bāra Nemiers alternatīvo / roka grupu konkurss «Nemiera blice 2018»

Tiek izsludināts pirmais bāra Nemiers alternatīvo / roka grupu konkurss "Nemiera blice 2018", kura galvenā balva ir uzstāšanās Nemiera Festivālā 2018. gada maijā.

2017. gada oktobrī bārā "Nemiers" tiks atklāts alternatīvās un rokmūzikas grupu konkurss "Nemiera blice 2018". Konkursa galvenā balva – uzstāšanās Nemiera Festivālā 2018.gada maijā.

Sestdienu vakaros uz Nemiera balkonskatuves kāps vairākas grupas, no kurām viena tiks finālā, lai vēlreiz sacenstos savā starpā ar citās sestdienās uzvarējušajām grupām.

Konkursa uzvarētāju noteiks Nemiera īpašā žūrija un visi koncertu apmeklētāji. Pērkot jebkuru dzērienu bārā, apmeklētājam tiks piešķirts kupons, ar kuru varēs nobalsot par sev tīkamāko grupu.

Kontakti un pieteikšanās Dāvis / Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. / + 371 29 197 700

Nemiers ir bārs Rīgā, Aristīda Briāna ielā 9a, kurā galvenais uzsvars likts uz rokmūziku, tāpēc gan DJ, gan arī grupas, kas uzstājas Nemierā, pārsvarā pārstāv šo žanru. Naktsdzīve Nemierā ir vārda tiešajā un pārnestajā nozīmē ugunīga – bāra lete ir speciāli paredzēta, lai tā degtu, lai uz tās dejotu un lai balles karstākajos brīžos bārmeņi ap to spļautu uguni!

Nemiera Festivāls ir pirmais virszemes festivāls – bezmaksas mūzikas pasākums, kas 2018. gadā norisināsies jau 3. reizi. Katru gadu maija beigās Nemiera terase un visa apkārtne pārtop par festivāla teritoriju. Galvenais uzsvars uz centrālo skatuvi, uz kuras uzstājušies tādi zināmi latviešu mūziķi kā Oranžās Brīvdienas, Inoketijs Mārpls, Rūsa, PND, Martas Asinis, Laika Suns, Tehnikums un Parára.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku