2017. gada vērtīgākā dziesma "Nākamā pietura Depo"- Intars Busulis

2017. gada vērtīgākā dziesma "Nākamā pietura Depo"- Intars Busulis

2017. gada vērtīgākā dziesma "Nākamā pietura Depo"- Intars Busulis.

Noslēgusies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptauja „Muzikālā banka 2017” un par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu klausītāju, mūzikas ekspertu un mūziķu balsojuma kopvērtējumā kļuvusi Intara Busuļa dziedātā dziesma „Nākamā pietura Depo”. Otrajā vietā ierindojusies „Prāta Vētras” dziesma „Tevis dēļ”, bet trešās vietas ieguvējs ir Dons ar dziesmu „Pa ceļam”

Sirsnīgā, atraktīvā un ļoti draudzīgā gaisotnē Muzikālās bankas 2017 fināla šovs norisinājās aptaujas mājvietā – Latvijas Radio 2 studijā, kur Baibas Palkavnieces vadītā tiešraidē piedalījās visi fināla mūziķi, priecējot radio klausītājus un interneta tiešraides skatītājus ar dziesmām akustiskajos priekšnesumos un daloties priekā par kopā būšanu aptaujas finālā.  Līdztekus mūziķi bija redzami un dzirdami arī Pieci.lv tiešraidē, kur, klātesot mūzikas apskatniekam Jānim Žildem, Karmenas Stepanovas un Alekša Vilciņa vadībā skanēja gada vērtīgākās dziesmas un notika rezultātu gaidīšana. Radio šova “karstākā” vieta -  t.s. green room telpa bija iekārtota stilīgas mājas ballītes noskaņās un tur ar lielu degsmi saimniekoja Kaspars Mauriņš.  

Ar pasākuma norisi apmierināts ir Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis: 

“Paldies visiem Muzikālās Bankas klausītājiem un īpaši tiem, kas ar savu balsi atbalstījuši savu dziesmu.  „Dziesma vieno” bija šī dziesmu fināla moto un šodien mēs piedzīvojām daudzus emocionāli piesātinātus mirkļus, kad radio skanoša dziesma vienoja gan Latvijā iemīļotākos mūziķus, gan aptaujas līdzjutējus. Paldies visiem Muzikālās Bankas balsotājiem, mūziķiem un Radio lieliskajai komandai. Šodien mēs piedzīvojām daudzus emocionāli piesātinātus mirkļus un pieredzējām, ka pa radio skanoša dziesma patiešām vieno! ”

Visi finālisti saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes, kuras šoreiz pasniedza mūziķi cits citam, jo vietas tika nosauktas izlozes kārtībā.

Muzikālās Bankas 2017.gada vērtīgākā dziesma tika nosakaidrota 20.01.2018. radio finālšova laikā Latvijas Radio 2 ēterā - Intars Busulis-Nākamā pietura-Depo. Noskaties dzīvo izpildījumu kopā ar pārējiem aptaujas finālistiem.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti