Festivāla Ventspils Groove pasniedzējs Gerhard Ornig

Festivāla Ventspils Groove pasniedzējs Gerhard Ornig

Festivāla Ventspils Groove pasniedzējs Gerhard Ornig.

Gerhard Ornig (Austrija). Trompetists, komponists un aranžētājs, konkursa Riga Jazz Stage 2015 Grand Prix ieguvējs. Šobrīd dzīvo un strādā Amsterdamā, vairāku Eiropas projektu dalībnieks - Zagreb Jazz Orkestar, BvR Flamenco Big Band, New European Jazz Collective. Divus gadus bijis trompetists JMI Jazz World Orchestra un koncertējis Horvātijā, Slovēnijā, Vācijā un Beļģijā. Zināšanas papildinājis prestižajā Manhetenas mūzikas skolā. Starptautiskā džeza improvizācijas konkursa Master-Jam Festival (2013) finālists.

Par “Ventspils Groove”

Katru vasaru augustā, Ventspils pārtop par Latvijas džeza un ritma mūzikas centru. Uz meistarklasēm un festivālu “Ventspils Groove” sabrauc jaunie talanti no visas Latvijas un profesionāli mūziķi no visas pasaules.

Vienu nedēļu notiek izcilu mūziķu meistarklases individuālās un grupu nodarbības, kā arī vairāki krāšņi koncerti dažādās pilsētas vietās – šogad veseli astoņi!

Festivālu rīko PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, rīkot līdz Ventspils Kultūras centrs, T/n Jūras vārti un Pārventas Bibliotēka. Naudu un materiālu atbalstu dod: Ventspils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma "Latvijas Valsts mežu" atbalsts kultūras programmām “Kurzemes kultūras programma 2018”, Skroderkrogs, Užavas Alus, A/s ”Diāna” veikali “Top”, Ventspils Olimpiskais centrs, ziedu salons “Roze” – draugi ir mūsu lielākā bagātība!

Meistarklasēm var pieteikties aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/yZfrLQpe5QKpz16k2


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku