Coolmans Report, džeza grandi un jauna paaudze: Pashkevich Jazz Club lieli plāni vasaras vidum

Coolmans Report, džeza grandi un jauna paaudze: Pashkevich Jazz Club lieli plāni vasaras vidum

Šo sestdien, 15. jūlijā, Pashkevich Jazz Club Palasta ielā 10 uzstāsies Coolmans Report. Četrus blues-fusion žanra pārstāvjus Latvijā gaida ar nepacietību: pirms viņi veiksmīgi iestājās Berklijas mūzikas koledžā un pārcēlās uz ASV, viņu koncertus Baltijas valstīs varēja apmeklēt regulāri.

Rihards Kolmanis (ģitāra, vokāls), Elvis Lintiņš (taustiņi), Sintija Grigorjeva (bass, vokāls) un Pēteris Žīle (bungas) ir uzstājušies lielākajos Eiropas festivālos “Skoda Jazz Festival” (BE), “Sierra Blues Festival” (CH), “Positivus” (LV), “Bliuzo Naktys” (LT) un snieguši koncertus Baltijas valstīs, Lielbritānijā, Beļģijā un Šveicē. Grupa sadarbojās ar Ken Hensley (Uriah Heep, UK), Angela Brown (Chicago, USA), Shanna Waterstown (Chicago, USA), Eugene ‘Hideaway’ Bridges (New Orleans, USA), Krissy Matthews (UK) un Justina Lee Brown (Nigeria).

Pashkevich Jazz Club, kas atveries vien pirms dažiem mēnešiem, vasaras vidu svin ar lielisku džezu: bez Coolmans Report šonedēļ uz skatuves kāps arī Kristaps Lubovs Quintet, Jolantas Gulbes Bossa Nova Trio ar Denisu Paškeviču, kā arī notiks Andreja Jevsjukova jam session. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, online un pirms pasākuma. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti