Daumants Kalniņš izdevis CD ar Friča Bārdas vārdiem

Daumants Kalniņš izdevis CD ar Friča Bārdas vārdiem

24. septembrī Friča Bārdas dzimtas memoriālajā muzejā "Rumbiņi" notika Daumanta Kalniņa & Kvinteta jaunās programmas kompaktdiska "Sirds prieks" atklāšanas svētki. Brīvā dabā, memoriālā muzeja lauku sētā programmas mūziķi atskaņoja daļu no "Sirds prieks" dziesmām. Tikšanās bija novadnieku plaši apmeklēta un improvizētā koncerta izskaņā, klausītājiem bija unikāla iespēja iegādāties programmas tikko izdotos diskus ar mūziķu parakstiem.

Svētdienas pusdienas laikā "Rumbiņos" satikās rudens noskaņas, Friča Bārdas dzeja, mūzika un klausītāju emocijas, kas radīja jaunajai programmai iesākumu pie klausītājiem.

7. un 8. oktobrī plkst. 18.00 Daumanta Kalniņa un Kvinteta jaunā koncertprogramma "Sirds prieks" ar Friča Bārdas vārdiem izskanēs Mūzikas namā "Daile". Programma arī turpmāk būs Mūzikas nama repertuārā.

Koncerti "Sirds prieks" skanēs arī citās Latvijas koncertzālēs - 11. oktobrī plkst. 19 Jelgavas Kultūras namā, 4. novembrī plkst. 14.00 koncertzālē "Valmiera".

"Sirds prieks" programmai mūziķi Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš par pamatu izvēlējušies Friča Bārdas dzejas darbu liriskāko devumu. Izvēlētā dzeja rada īpaši poētisku noskaņu, kas arī ir bijis iedvesmas avots abu mūziķu darbiem. Programmas tēma un žanrs - džeza maniere liriskā skanējumā ignorē stila izsmalcinātību, bet kopskanējumā - dzejā un mūzikā rada harmonisku vēstījumu.

Koncertā "Sirds prieks" dzirdēsim mūziķus - Daumants Kalniņš – balss, oboja, Kristaps Vanadziņš - taustiņinstrumenti, Mārcis Auziņš - ģitāra, Toms Poišs - bass, kontrabass, Rūdolfs Dankfelds - sitamie instrumenti,.

Mūzikas ieraksts "Sirds prieks" ir pieejams Mūzikas namā Daile, Jāņa Rozes grāmatnīcās un citās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās.

Biļetes pieejamas "Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku