Saksofonists Toms Rudzinskis aicina uz dzimšanas dienas koncertu “Pashkevich Jazz Club”

Saksofonists Toms Rudzinskis aicina uz dzimšanas dienas koncertu “Pashkevich Jazz Club”

Šo svētdien, 22. oktobrī, no plkst. 18:00 Pashkevich Jazz Club, Palasta ielā 10, ar koncertu un džema sesiju savu trīsdesmito dzimšanas dienu atzīmēs viens no Latvijas aktuālākajiem džeza mūziķiem,  saksofonists un komponists Toms Rudzinskis.

Lai atzīmētu apaļo jubileju, Rudzinska ierastais koncerta un improvizācijas sesijas formāts tiks pārvērsts mazā festivālā. Vakara gaitā uz skatuves izskanēs Igauņu, Lietuviešu un Latviešu džeza oriģinālkompozīcijas, bet pēc trīsdaļīgā koncerta gaidāma džema sesija līdz pusnaktij vai pēdējam mūziķim.

Vakara īpašais sastāvs Toma Rudzinska vadībā - atzītā igauņu džeza pianiste, komponiste un aranžētāja Kirke Karja, lietuviešu ģitārists un komponists Martins Majorovs (Martin Majorov), lietuviešu bundzinieks Karls-Juhans Lānesārs (Karl-Juhan Laanesaar) un lieliskais pašmāju kontrabasists Reinis Ozoliņš.

Koncertu tiešraidē straumēs Rudzinska oficiālā Facebook lapa http://www.facebook.com/TomsRudzinskisMusic , bet klātienes apmeklētājus sagaida īpaši pārsteigumi un muzikālas dāvanas visa vakara garumā.

Oktobrī jaunatklātās mūzikas izdevniecības "Jersika Records” paspārnē skaņuplatē iznāca Rudzinska un trompetista Gerharda Orniga (Gerhard Ornig) kvarteta analogi ierakstītais albums “Locomotion!”, kas ir pirmais džeza ieraksts vinila platē Latvijā pēc vairāk kā 20 gadu pārtraukuma.

Rudzinskis pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi - studējis un apbalvots starptautiski, kopš šī gada septembra rezidē Rīgā un Berlīnē, kur aktīvi strādā pie jauna materiāla, koncertē ar dažādiem sastāviem un vada džeza koncertu un džema sesiju sērijas.

Ieejas maksa pasākumā 7 EUR.

Biļetes pieejamas “Pashkevich Jazz Club” no plkst. 17:00.

Galdiņu rezervācija: +371 25642429

Jam session dalībniekiem brīva ieeja un -20% dzērieniem bārā.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti