Februārī noslēgsies Ievas Kerēvicas solokoncertu "Interpretācijas" projekts!

Februārī noslēgsies Ievas Kerēvicas solokoncertu "Interpretācijas" projekts!

Februārī noslēgsies Ievas Kerēvicas solokoncertu "Interpretācijas" projekts!

2.februārī Mūzikas namā "Daile" un 28.februārī Liepājas olimpiskā centrā Rožu zālē notiks Ievas Kerēvicas solokoncertu "Interpretācijas" noslēdzošie koncerti!

“Ir dziesmas, kas uzrakstītas pirms vairākiem gadiem, taču neesmu uzdrošinājusies tās publicēt. Tās ir gaidījušas savu atklāsmes brīdi. Dažas no kompozīcijām jau skan koncertprogrammā “Interpretācijas”. Lai arī šī programma man ir ļoti tuva, un tajā ir ielikta liela mūzikas sirdsmīlestība, ir laiks doties uz priekšu un atvērt nākamo lappusi manā muzikālajā ceļojumā,” stāsta Ieva.

Koncerta “Interpretācijas” pirmajā daļā varēs baudīt vairākus pirmatskaņojumus – oriģināldziesmas, kuru autori ir džeza mūzikas pianists un komponists Madars Kalniņš, kā arī Ieva Kerēvica. Tās ir dziesmas, kas brīnišķīgi skan, mūzikas enerģijā esot tikai divatā, – balsij un klavierēm, un tajās sadzirdamas autoru – Ievas un Madara – rakstura un sajūtu pasaules vibrācijas.

​Pasaulē pazīstamas populārās mūzikas melodijas, latviešu mūzikas pērles un džeza mūzikas klasikas aranžējumi priecēs klausītājus koncerta otrajā daļā, kurā māksliniekiem uz skatuves pievienosies izcilie mūzikas profesionāļi – sitaminstrumentālists Artis Orubs un kontrabasists Norberts Skraucis.

Biļetes uz koncertiem pieejamas biļešu paradīzes kasēs un internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/14094

Seko Ievas Kerēvicas jaunumiem - https://www.facebook.com/ievakerevicamusic/?fref=ts

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku