Jaunie un ambiciozie nāk!

Jaunie un ambiciozie nāk!

Jaunie un ambiciozie nāk!

“Riga Jazz Stage 2018” pieteikušies 65 dalībnieki no 22 valstīm – ASV, Azerbaidžānas, Bulgārijas, Baltijas valstīm, Čehijas, Dānijas, Itālijas, Lielbritānijas, Francijas, Krievijas, Kvazulu-Natālas, Sīrijas, Slovākijas, Slovēnijas, Šveices, Somijas, Taivānas, Turcijas, Ukrainas un Vācijas. Konkursa žūrija ir sākusi pretendentu atlasi, kuri tiks aicināti uz konkursa koncertu Rīgā.

Jauno talantu dzīvās uzstāšanās būs iespējams baudīt trīs vakarus pēc kārtas, nu jau par konkursa mājvietu kļuvušajā, kino „Splendid Palace”. Konkurss norisināsies no 5. līdz 7. aprīlim kategorijās „Džeza Vokāls” un „Džeza Bass”.
"Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza talantiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.
Dalībnieku sniegumu klātienē vērtē starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no Lietuvas, Igaunijas, Lielbritānijas, Somijas, Vācijas, Itālijas, ASV, Turcijas, Ķīnas, Brazīlijas u.c. 

“Riga Jazz Stage” ir nozīmīgs notikums, kuru vajadzētu ņemt vērā ambicioziem džeza mūziķiem. /Britu džeza superzvaigzne Anthony Strong/

„Riga Jazz Stage” ir kļuvis par prestižu džeza mūzikas pasākumu Eiropā ar plašu atpazīstamību pasaulē. Kopš konkursa aizsākumiem 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk kā 200 jaunie džeza talanti no 31 valsts. Konkursa uzvarētāju vidū ir bijuši tādi pašmāju mākslinieki kā Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Matīss Čudars, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis, Matīss Čudars un daudzi citi. 

Ar katru gadu dalībnieki kļūst arvien ambiciozāki un parāda žūrijai un skatītājiem pārsteidzošus muzikālus priekšnesumus, kas godam pelna labākās koncertzāles. /jazzpeople.ru/

Džeza talanti satiekas Rīgā!
Pasākumu organizē fonds “Mūsdienu Mūzikas centrs”.
Atbalsta: VKKF, KM, Rīgas dome, Latvijas Gāze, Olainfarm, Domenikss, Live Riga, Rīgas Brīvostas pārvalde, Tele 2, A&T Trade, Turkish Airlines, Kaļķu Vārti.
Vairāk info: rigajazz.lv
Biļetes ir pieejams visās “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku