Interneta raidījums “JAZZin Muzikālās piezīmes” piesaka trīs vasaras raidījumu ciklu, pirmo no kuriem varēs skatīties jau šo svētdien

Interneta raidījums “JAZZin Muzikālās piezīmes” piesaka trīs vasaras raidījumu ciklu, pirmo no kuriem varēs skatīties jau šo svētdien

Interneta raidījums “JAZZin Muzikālās piezīmes” piesaka trīs vasaras raidījumu ciklu, pirmo no kuriem varēs skatīties jau šo svētdien.

Pagājušā gada rudenī elektroniskais žurnāls par Latvijas džezu un iknedēļas džeza notikumu afiša www.JAZZin.lv uzsāka jaunu projektu — JAZZin Muzikālās piezīmes. Raidījums, ko var regulāri skatīties svētdienu vakaros JAZZin Facebook lapā, ietver sarunas un diskusijas ar pieaicinātajiem viesiem no džeza nozares — mūziķiem, pasniedzējiem, melomāniem, entuziastiem un vairākiem citiem. Jau šo svētdien, 1. jūlijā, plkst. 20.00 varēs pieslēgties pirmajam raidījumam no vasaras cikla, šoreiz veltītam ERASMUS programmas pieredzes stāstiem: ar tiem dalīsies pianists un komponists Edgars Cīrulis, vokālists Kārlis Mangulsons un kontrabasists Toms Lipskis.

Vasaras sērijas raidījumus vadīs džeza vokāliste un radio raidījumu vadītāja Santa Šillere. Ikviens interesents var komentēt video turpat Facebook lapā, daloties ar savām pārdomām, rosinot turpmāko diskusijas gaitu vai uzdodot interesējošos jautājumus. Muzikālās piezīmes jau piesaistīja auditorijas uzmanību, iepriekšējos raidījumos pulcējot džeza ģitāristus, pianistus, bundziniekus, dziedātājas, saksofonistus un mūzikas mīļus, katru no raidījumiem noskatoties dažiem tūkstošiem skatītāju.

JAZZin Muzikālās piezīmes ar Santu Šilleri turpināsies 29. jūlijā ar raidījumu par Latvijas bigbendiem, bet 26. augustā pievērsīsies tēmai par džeza izglītību Latvijas reģionos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku