Dženifere Rumpāne izdod jaunu dziesmu

Dženifere Rumpāne izdod jaunu dziesmu

Dženifere Rumpāne izdod jaunu dziesmu.

Dženifere Rumpāne ir džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste, komponiste, aranžētāja un pedagoģe, kā arī desmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte klasiskās mūzikas žanrā. 

"Sapnis" ir par divu mīlošu cilvēku sāpīgām atvadām un cerību, ka vēl kādu dienu satiksies. Neziņa par liktens pavērsieniem pilda sirdis ar nemieru un skumjām, tādēļ ir jādzīvo neziņā un gaidās, nokļūstot sāpīgas nostaļģijas un tukšuma varā. Vai maz būs lemts vēlreiz ielūkoties viens otram acīs un pateikt, cik ļoti mīl un cik drūmas ir bijušas dienas bez mīļotā cilvēka sev blakus? Bet īsta mīlestība ir stiprāka par jebkādiem šķēršļiem. Un mīlošiem cilvēkiem ir tikai viena vēlme – atrast ceļu atpakaļ vienam pie otra, lai būtu kopā. 

Jāpiemin, ka Dženifere ir saņēmusi diplomu kā 2016. gada veterāne par pašsacerēto dziesmu “Love Is What Love Does”, kas atradās Radio SWH raidījuma “Priekšnams” topā 30 nedēļas. 

Mūzikas jomā Dženifere ir izpaudusies jau kopš bērnības, absolvējot tādas profesionālās mūzikas izglītības iestādes kā P.Jurjāna mūzikas skolu kā pianiste un Rīgas Doma kora skolu kā džeza mūziķe. Dženifere studēja RPIVA džeza un populārās mūzikas specialitātē kā džeza pianiste, paralēli strādājot savā specialitātē, kā arī uzstājoties gan kā solo izpildītāja, gan muzicējot džeza un populārās mūzikas ansambļos. Pašlaik Dženifere turpina maģistra programmas studijas džeza klavieru specialitātē Frosinones mūzikas konservatorijā „Licinio Refice” Itālijā, uz kurieni iepriekš bija devusies studentu apmaiņas programmas "Erasmus+" ietvaros divas reizes, kā arī vēlāk ieguvusi bakalaura grādu kā džeza pianiste. Kā vienīgā pārstāve no Baltijas 2014. gada vasarā piedalījās džeza nometnē "sommerkursene.no" Norvēģijā. Savukārt 2016. gada pavasarī simfoniskā poēma "Mistērija", ko Dženifere sacerēja 17 gadu vecumā, tika iekļauta pasaules laikmetīgās mūzikas izstādē "Musica con Vista", kurā no 63 orķestra darbiem tika izvēlēti tikai 22 darbi, bez vecuma ierobežojuma apvienojot komponistus no visas pasaules. Jāpiemin, ka Dženifere ir saņēmusi diplomu kā 2016. gada veterāne par pašsacerēto dziesmu “Love Is What Love Does”, kas atradās Radio SWH raidījuma “Priekšnams” topā 30 nedēļas. Turklāt sadarbībā ar RPIVA tika prezentēts mūzikas videoklips Dženiferes pašsacerētai dziesmai “Vai Tu Jūti” 2016. gada 17. oktobrī. 

Šī gada divi svarīgākie notikumi bija Dženiferes kompozīcijas „Kaladū” (stīgu kvartetam) pirmatskaņojums Itālijā, kā arī Dženiferes iegūtā 2. vieta džeza pianistu konkursā „Pianista sul Tevere” 21. jūnijā Romā, Itālijā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku