Laipni lūdzam iepazīties - meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Kari Antila

Laipni lūdzam iepazīties - meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Kari Antila

Laipni lūdzam iepazīties - meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Kari Antila.

Kari Antila (Somija) Ģitārists izglītojies Helsinku Pop&Jazz Conservatory un Royal Conservatory of Gent. Kari papildinājies praktiski, sadarbojoties ar tādiem māksliniekiem kā Jonathan Kreisberg, Lage Lund, Mike Moreno un Gilad Hekselman. Kari bieži viesojas Ņujorkā, bet ir aktīvs arī Eiropas festivālos - Gent Jazz Festival, Jazzlabseries, Jazzenede, Pori Jazz, Turku Jazz, Ylläs Jazz un Rauma Jazz.

Par “Ventspils Groove”
Katru vasaru augustā, Ventspils pārtop par Latvijas džeza un ritma mūzikas centru. Uz meistarklasēm un festivālu “Ventspils Groove” sabrauc jaunie talanti no visas Latvijas un profesionāli mūziķi no visas pasaules.
Vienu nedēļu notiek izcilu mūziķu meistarklases individuālās un grupu nodarbības, kā arī vairāki krāšņi koncerti dažādās pilsētas vietās – šogad veseli astoņi!
Festivālu rīko PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, rīkot līdz Ventspils Kultūras centrs, T/n Jūras vārti un Pārventas Bibliotēka. Naudu un materiālu atbalstu dod: Ventspils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma "Latvijas Valsts mežu" atbalsts kultūras programmām “Kurzemes kultūras programma 2018”, Skroderkrogs, Užavas Alus, A/s ”Diāna” veikali “Top”, Ventspils Olimpiskais centrs, ziedu salons “Roze” – draugi ir mūsu lielākā bagātība!
Meistarklasēm var pieteikties aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/yZfrLQpe5QKpz16k2


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku