Klajā nāk modernā džeza grupas “Lupa” skaņu plate “Sequences and Consequences”

Klajā nāk modernā džeza grupas “Lupa” skaņu plate “Sequences and Consequences”

Klajā nāk modernā džeza grupas “Lupa” skaņu plate “Sequences and Consequences”

30. jūlijā džeza mūzikas izdevniecības “Jersika Records” paspārnē klajā nāk modernā džeza grupas “Lupa” skaņu plate “Sequences and Consequences”.
Grupā “Lupa” apvienojušies četri aktuāli Latvijas vidējās paaudzes džeza mūziķi: Dāvis Jurka – alta saksofons, Erica Synths efekti; Ritvars Garoza – sintezatori un Fender Rhodes, Valters Sprūdžs – elektriskais bass; Andris Buiķis - bungas, Tempest analogā bungmašīna. 

“Grupas rašanās stūrakmenis ir mana un Ritvara draudzība, vēlēšanās kopā spēlēt un radīt jaunu mūziku. Uzreiz bija skaidrs, ka Andrim ir jābūt sastāvā, un kā ceturto biedru Ritvars ierosināja Dāvi. Es nebiju līdz šim ar Dāvi spēlējis, lai gan, protams, augsti vērtēju viņu kā džeza mūziķi. Pēc pirmajiem mēģinājumiem bija skaidrs, ka šis sastāvs veido savu ķīmiju, un katrs dalībnieks pienes kaut ko jaunu, tādā veidā paplašinot un bagātinot skanējumu. Darbojamies improvizētās instrumentālās mūzikas lauciņā,”

stāsta Valters Sprūdžs.
“Sequences and Consequences” iekļautas sešas kompozīcijas, kuru mūzikas autori ir Ritvars Garoza un Valters Sprūdžs. Ieraksts veikts pilnībā analogi uz lentas skaņu operatora Gustava Ērenpreisa vadībā studijā “LokoMotiv Room”.
“Skaņu plate “Sequences and Consequences” ir uz viena viļņa ar citiem pasaulē ierakstītiem mūsdienu modern-jazz, soul-jazz, electric-jazz, fusion ierakstiem, “ vērtē Mareks Ameriks, “Jersika Records” mākslinieciskais direktors.
29. augustā Cēsīs, Kultūras terasē “Zaļā Zāle” notiks īpašs skaņu plates prezentācijas koncerts, savukārt 13. augustā “Lupa” uzstāsies festivālā “Ventspils Groove”.
Albums “Sequences and Consequences” izdots skaņuplates formātā un no 30.07.2019. pieejams mūzikas veikalos, kā arī atrodams Spotify un citos mūzikas straumēšanas vietnēs un izdevniecības Youtube un Bandcamp profilā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku