Sestās Jersikas ielas vinila dienas ietvaros modernās džeza grupas “Lupa” skaņuplates atvēršanas koncerts

Sestās Jersikas ielas vinila dienas ietvaros modernās džeza grupas “Lupa” skaņuplates atvēršanas koncerts.

Sestās Jersikas ielas vinila dienas ietvaros modernās džeza grupas “Lupa” skaņuplates atvēršanas koncerts.

Sestdien, 21.septembrī, jau sesto gadu norisināsies vinila plašu kultūras entuziastiem un profesionāļiem veltītā Jersikas ielas vinila diena, kurā īpašu koncertu sniegs modernā džeza grupa “Lupa”.
Jersikas ielas vinila dienas programmā jau no pl.10.00 būs skaņuplašu tirdziņš, kurā piedalīsies kolekcionāri, tirgotāji un vinila entuziasti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas; pl. 15:00 saruna ar skaņu režisoru Kasparu Putriņu par analogā ieraksta labumiem un problemātiku, bet pl.16:00 modernās džeza grupas “Lupa” koncerts.
Grupā “Lupa” apvienojušies četri aktuāli Latvijas vidējās paaudzes džeza mūziķi: Dāvis Jurka – alta saksofons, Erica Synths efekti; Ritvars Garoza – sintezatori un Fender Rhodes, Valters Sprūdžs – elektriskais bass; Andris Buiķis - bungas, Tempest analogā bungmašīna. Džeza mūzikas izdevniecības Jersika Records paspārnē nupat kā klajā nākusi grupas debijas skaņuplate “Sequences and Consequences”, kurā iekļautas sešas kompozīcijas, kuru mūzikas autori ir Ritvars Garoza un Valters Sprūdžs, bet ieraksts veikts pilnībā analogi uz lentas skaņu operatora Gustava Ērenpreisa vadībā studijā “LokoMotiv Room”. 

“Skaņu plate “Sequences and Consequences” ir uz viena viļņa ar citiem pasaulē ierakstītiem mūsdienu modern-jazz, soul-jazz, electric-jazz, fusion ierakstiem, “

stāsta Mareks Ameriks, “Jersika Records” dibinātājs un viens no Jersikas ielas vinila dienas organizatoriem.
Jersikas ielas vinila dienā būs iespējams iegādāties arī pārējās Jersika Records izdotās plates, tostarp Vjačeslava Gaņeļina, Denisa Paškeviča un Arkādija Gotesmana dubulto skaņu plati “Variations”, ko jau atzinīgi novērtējis prestižais ASV džeza mūzikas žurnāls DownBeat (4 zvaigznes no 5).


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Skolēnu koncerts