Bērnu grāmatas, izstāde, darbnīcas un koncerts 20. maija Kalnciema kvartāla tirgū

Sestdien, 20. maijā plkst. 10.00-16.00 ābeļziedu pavēnī norisināsies tirgus, kurā jaunas un kārdinošas preces piedāvās vairāk nekā 100 Latvijas mājražotāji, amatnieki un zemnieki. Ģimenes ar bērniem ir aicinātas apskatīt jaunu „Bikibuks” izstādi, satikt somu bērnu grāmatu ilustratores un darboties radošajās darbnīcās, kā arī noklausīties Babītes mūzikas skolas sitaminstrumentu klases audzēkņu koncertu.

Lasīt tālāk
Noskaidroti konkursa "Ineses Galantes talanti" laureāti

Sestdien, 6. maijā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika jauno klasiskās mūzikas izpildītāju konkursa „Ineses Galantes talanti” fināls, kurā tika noskaidroti labākie šī gada mūziķi šādās kategorijās – vokālā māksla, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle, kā arī klavierspēle.

Lasīt tālāk
Orķestris RĪGA – mazajiem klausītājiem

Abonements jaunāko klašu skolēniem “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” piedāvā četras sarunas par mūziku 2017./2018. gada sezonā, kas notiks kinoteātrī Splendid Palace trešdienās. 

Lasīt tālāk
Mākslinieki aicina uz sirsnīgo Mātes dienas koncertu „Mans stāsts” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

Mātes dienā – 14.maijā – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” izskanēs sirsnīgais Mātes dienas koncerts "Mans stāsts". Koncerta sākums – plkst.17.

Lasīt tālāk
13. maijā Kalnciema kvartālā Māmiņdienai veltīts koncerts

Sestdien, 13. maijā plkst. 10.00 - 16.00 norisināsies tirgus, kurā zemnieki, mājražotāji un amatnieki piedāvās kvalitatīvu produkciju no visas Latvijas. Savukārt, sveicot visas māmiņas māmiņdienā, aicinām uz deju skolas „Colour Point” koncertu.

Lasīt tālāk
Maestro Raimonds Pauls muzicēs ar jaunajiešu pūtēju orķestriem

5. maijā plkst. 17 Ķīpsalas hallē notiks VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojuma koncerts “Vienā elpā”, kas veltīts Latvijas simtgadei, pavēstīja rīkotāji.

Lasīt tālāk
Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad  Latvijas jaunatni aicina kopīgās brīvdienās!

Dziedātājs, grupas „Tumsa” solists  un LTV spēles „Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad Latvijas jaunatni aicina iesaistīties projektā „Manas brīvdienas”! Projekts „Manas brīvdienas 2017” norisināsies no 13. līdz 20.augustam Dundagas pilī.

Lasīt tālāk
PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” audzēkne Amanda Rūta Vieško ieguvusi 3. vietu starptautiskā stīgu instrumentu spēles konkursā Pārīzē.

Aprīļa sākumā, Conservatoire Slave de Musique à Bagnolet – viena no Parīzes konservatorijām, rīkoja Xe Concours international de violon – violoncelle – alto «Alexandre Glazounov» - starptautisku stīgu instrumentu spēles konkursu.

Lasīt tālāk
Rīgā notiek starptautisks bērnu un jauniešu labdarības festivāls “Akordeona dienas Rīgā 2017”

Rīgā, no 23. līdz 25. aprīlim norisināsies starptautisks bērnu un jauniešu labdarības festivāls “Akordeona dienas Rīgā 2017”.

Lasīt tālāk
Kā tapa Dzeguzītes un draugu albums “Kur dzīvo laime”

4. aprīlī mūzikas ierakstu veikalos nonāca jaunais Guntara Rača dziesmu albums bērniem "Kur dzīvo laime".

Lasīt tālāk
Pasaku festivāls bērniem - mūzikls, balets un mini atrakciju parks

29.04.2017 Rīgas Kongresu namā norisināsies vēl nebijis pasākums!

Tas ir pilnīgi jauns koncepts, kas tika radīts ar mērķi, palīdzēt mammām atrisināt galvassāpes, domājot par jautājumu: “Kur lai brīvdienās aizved savu mazo”

Lasīt tālāk
Vasaras piecu dienu radošais piedzīvojums bērniem un jauniešiem „IEPAZĪSTI UN ATKLĀJ”

Vasaras piecu dienu radošais piedzīvojums bērniem un jauniešiem „IEPAZĪSTI UN ATKLĀJ”

Lasīt tālāk
Kultūras pilī Ziemeļblāzma - Lieldienu deju koncerts Zaķīšu Pirtiņa

 14. aprīlī pl. 17:00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma notiks Lieldienu deju koncerts Zaķīšu Pirtiņa. "Lieldienu koncertā ""Zaķīša pirtiņa"" būs iespēja redzēt dažādus krāšņus priekšnesumus no deju studijas ""Carousell"".

Lasīt tālāk
Mihaila Kaziņika jaunās "zvaigznes": konkursa rezultāti

Ir beigušās Mihaila Kaziņika dienas Rīgā, kuru laikā varēja apmeklēt izglītojošas tikšanās, meistarklases un brīnišķīgus koncertus. Kaziņika Rīgas apmeklējuma laikā par vissvarīgāko notikumu kļuva starptautiskais jauno instrumentālistu un vokālistu konkurss “Uzlecošās zvaigznes 2017”, kas jau septīto gadu norisinās maestro paspārnē un atklāj mūzikas pasaulei jaunus, spilgtus vārdus.

Lasīt tālāk
Sācies teātra festivāls bērniem un jauniešiem “Eju meklēt!”

9.martā, ar izrādēm Latvijas Leļļu teātrī, I-dejas mājā un Ziemeļblāzmā tika atklāts Starptautiskais profesionālo teātru festivāls bērniem un jauniešiem “Eju meklēt!”. 

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti