LEILALI kopā ar Rihardu Lībieti ierakstījuši šūpuļdziesmu

Tik tikko (10. jūnijā) izdotajā, izdevniecība "Lauska” veidotajā etno-mūzikas izlasē “SVIESTS 7” iekļauta arī sena latviešu šūpuļdziesma “Žū, bērniņ, žū”, kuru aranžējuši dziedātāja LEILALI un ģitārists Rihards Lībietis.

Lasīt tālāk
Jaunpils pilī norisināsies Latvijas talantu vasaras projekts „Satikšanās mūzikā” kopā ar Olgu Rajecku un draugiem

No 30.jūlija līdz 6.augustam Jaunpils pilī norisināsies projekts „Satikšanās mūzikā”, ko vadīs izcilā dziedātāja Olga Rajecka.

Lasīt tālāk
Ikgadējais bērniem veltītais festivāls „DARI PATS” 3. jūnijā Kalnciema kvartālā

Kalnciema kvartālā 3. jūnijā no 10.00-16.00 notiks ikgadējais bērniem veltītais festivāls „DARI PATS”, kurš sevi pierādījis jau kopš 2012. gada. „Dari pats” ir festivāls visai ģimenei, kur kopā darīt, mācīties un mācīt, spēlēt un spēlēties, būt iedvesmotam un pašam radīt mākslu kādā no radošajām darbnīcām bērniem visas dienas garumā. Festivāla centrālais notikums ir jauno komponistu radītās dziesmas bērniem, ko dzirdēsim brīvdabas koncertā „Meža dziesmas”.

Lasīt tālāk
Bērnu grāmatas, izstāde, darbnīcas un koncerts 20. maija Kalnciema kvartāla tirgū

Sestdien, 20. maijā plkst. 10.00-16.00 ābeļziedu pavēnī norisināsies tirgus, kurā jaunas un kārdinošas preces piedāvās vairāk nekā 100 Latvijas mājražotāji, amatnieki un zemnieki. Ģimenes ar bērniem ir aicinātas apskatīt jaunu „Bikibuks” izstādi, satikt somu bērnu grāmatu ilustratores un darboties radošajās darbnīcās, kā arī noklausīties Babītes mūzikas skolas sitaminstrumentu klases audzēkņu koncertu.

Lasīt tālāk
Noskaidroti konkursa "Ineses Galantes talanti" laureāti

Sestdien, 6. maijā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika jauno klasiskās mūzikas izpildītāju konkursa „Ineses Galantes talanti” fināls, kurā tika noskaidroti labākie šī gada mūziķi šādās kategorijās – vokālā māksla, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle, kā arī klavierspēle.

Lasīt tālāk
Orķestris RĪGA – mazajiem klausītājiem

Abonements jaunāko klašu skolēniem “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” piedāvā četras sarunas par mūziku 2017./2018. gada sezonā, kas notiks kinoteātrī Splendid Palace trešdienās. 

Lasīt tālāk
Mākslinieki aicina uz sirsnīgo Mātes dienas koncertu „Mans stāsts” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

Mātes dienā – 14.maijā – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” izskanēs sirsnīgais Mātes dienas koncerts "Mans stāsts". Koncerta sākums – plkst.17.

Lasīt tālāk
13. maijā Kalnciema kvartālā Māmiņdienai veltīts koncerts

Sestdien, 13. maijā plkst. 10.00 - 16.00 norisināsies tirgus, kurā zemnieki, mājražotāji un amatnieki piedāvās kvalitatīvu produkciju no visas Latvijas. Savukārt, sveicot visas māmiņas māmiņdienā, aicinām uz deju skolas „Colour Point” koncertu.

Lasīt tālāk
Maestro Raimonds Pauls muzicēs ar jaunajiešu pūtēju orķestriem

5. maijā plkst. 17 Ķīpsalas hallē notiks VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojuma koncerts “Vienā elpā”, kas veltīts Latvijas simtgadei, pavēstīja rīkotāji.

Lasīt tālāk
Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad  Latvijas jaunatni aicina kopīgās brīvdienās!

Dziedātājs, grupas „Tumsa” solists  un LTV spēles „Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad Latvijas jaunatni aicina iesaistīties projektā „Manas brīvdienas”! Projekts „Manas brīvdienas 2017” norisināsies no 13. līdz 20.augustam Dundagas pilī.

Lasīt tālāk
PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” audzēkne Amanda Rūta Vieško ieguvusi 3. vietu starptautiskā stīgu instrumentu spēles konkursā Pārīzē.

Aprīļa sākumā, Conservatoire Slave de Musique à Bagnolet – viena no Parīzes konservatorijām, rīkoja Xe Concours international de violon – violoncelle – alto «Alexandre Glazounov» - starptautisku stīgu instrumentu spēles konkursu.

Lasīt tālāk
Rīgā notiek starptautisks bērnu un jauniešu labdarības festivāls “Akordeona dienas Rīgā 2017”

Rīgā, no 23. līdz 25. aprīlim norisināsies starptautisks bērnu un jauniešu labdarības festivāls “Akordeona dienas Rīgā 2017”.

Lasīt tālāk
Kā tapa Dzeguzītes un draugu albums “Kur dzīvo laime”

4. aprīlī mūzikas ierakstu veikalos nonāca jaunais Guntara Rača dziesmu albums bērniem "Kur dzīvo laime".

Lasīt tālāk
Pasaku festivāls bērniem - mūzikls, balets un mini atrakciju parks

29.04.2017 Rīgas Kongresu namā norisināsies vēl nebijis pasākums!

Tas ir pilnīgi jauns koncepts, kas tika radīts ar mērķi, palīdzēt mammām atrisināt galvassāpes, domājot par jautājumu: “Kur lai brīvdienās aizved savu mazo”

Lasīt tālāk
Vasaras piecu dienu radošais piedzīvojums bērniem un jauniešiem „IEPAZĪSTI UN ATKLĀJ”

Vasaras piecu dienu radošais piedzīvojums bērniem un jauniešiem „IEPAZĪSTI UN ATKLĀJ”

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti