Pasaku festivāls bērniem - mūzikls, balets un mini atrakciju parks

Pasaku festivāls bērniem - mūzikls, balets un mini atrakciju parks

29.04.2017 Rīgas Kongresu namā norisināsies vēl nebijis pasākums!

Tas ir pilnīgi jauns koncepts, kas tika radīts ar mērķi, palīdzēt mammām atrisināt galvassāpes, domājot par jautājumu: “Kur lai brīvdienās aizved savu mazo”

Jā, uz mazo Rīgu ir pietiekami daudz atrakciju parku, kur par ieejas biļeti bērni var trakot visu dienu, bet rodas iespaids, ka viņiem atrakcijas jau ir tik labi zināmas, ka tās varētu iziet ar aizsietām acīm… Mūsu aģentūras mērķis bija radīt kautko unikālu un vēl nebijušu, sākām aptaujāt mammas, “Kas ir tas, ko Jūs sagaidāt no pasākuma organizātora?”, “Kas ir tas, kas interesētu jūsu bērniem?”, tie bija jautājumi, ko uzdevām, un saņēmām daudz un dažādas atbildes. Dzīvnieciņi, cirks, dejotāji dziedātāji, dažādi pasaku tēli, vienbalsīgi, visi atzina ka topā ir princese Elza. Sākumā domājām, ka ir nereāli, par pieejamu cenu, sarīkot, to, ko klienti no mums vēlas, tomēr dzīvē ir tā- atliek tikai spert pirmo soli, un tālāk jau viss notiks kā nākas.

Bija sajūta, ka mēs izdomāju kodolu- kas novisām pusēm tika papildināts! Pasākuma pirmajā daļā paredzēts Brīnumains šovs kuru vadīs lielie un mīlīgie pasaku tēli no mūsu draugiem - aģentūras “Jogitas pasākumi”.

Pasākuma laikā būs iespēja vērot dažādus trikus ko ir iestudējuši atlētiskie akrobāti un bezbailīgie gaisa vingrotāji, bet starplaikā bērnus smīdinās asprātīgie mīmi.

Pasākuma otrajā daļā Vēl savus maģiskos trikus rādīs iluzionists ar saviem priekšnesumiem priecēs bērnu popgrupa "Kukaiņi" un deju studija "La Carousell".

*Kā arī ciemos nāks princese Elza no multfilmas "Ledus sirds" ar baleta priekšnesumu un Alise Brīnumzemē ar mūziklu!

Būs arī “afterparty”, kurā pēc pasākuma pie Kongresu nama bērni varēs lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, vizināties īstā karietē, nogaršot cukurvati, uzkrāsot sejiņas, kā jau tas ir ierasts visos pasākumos.

Pasākuma vadītājs būs atraktīvais un apburošais Kasher Blums-Blumanis.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti