Jaunpils pilī norisināsies Latvijas talantu vasaras projekts „Satikšanās mūzikā” kopā ar Olgu Rajecku un draugiem

Jaunpils pilī norisināsies Latvijas talantu vasaras projekts „Satikšanās mūzikā” kopā ar Olgu Rajecku un draugiem

No 30.jūlija līdz 6.augustam Jaunpils pilī norisināsies projekts „Satikšanās mūzikā”, ko vadīs izcilā dziedātāja Olga Rajecka.

Projekta mērķis  ir  veicināt  bērnu  un  jauniešu  māksliniecisko  aktivitāšu  attīstību. Projektā ik gadu pulcējas bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuru intereses ir saistītas ar mūziku, teātri vai deju.

Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem; tā ir  iespēja  gūt  jaunas zināšanas  un pieredzi,  iespēja  satikties un  veidot  kontaktus ar labākajiem  Latvijas dziedātājiem, dejotājiem,  aktieriem,  iespēja  sadraudzēties  ar jauniem draugiem, gūt jaunas emocijas, atpūsties un pavadīt neaizmirstamu nedēļu kopā ar radošo industriju profesionāļiem.

Dalībniekiem šīs nedēļas laikā būs iespēja apgūt skatuves pamatus, apmeklēt vokālās nodarbības un meistarklases, mācīties mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību.

Projektā viesosies lieliskās dziedātājas Olgas Rajeckas skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem kā sagatavot un līdz skatītājiem „aiznest” muzikāli un mākslinieciski augstvērtīgu priekšnesumu.

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt „dzīvajā” - ar pavadošo sastāvu, un tas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks ar Olgas Rajeckas pavadošo mūziķu grupu, kurā spēlē vadošie Latvijas mūziķi. Tādēļ nedēļas garumā tiks veidota jauna koncertprogramma, kurā uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem – projekta dalībniekiem – ar Latvijas šovbiznesa lielajiem grandiem. Un tas viss būs redzams 6.augustā Jaunpilī – kā atskaite par nedēļā paveikto un piedzīvoto!

„Šī ir arī tava iespēja izbaudīt muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru Jaunpilī ar Olgu un draugiem! Projektā piedalīties ir aicināti visi bērni un jaunieši, neatkarīgi no dzīvesvietas un pieredzes dziedāšanā!” aicina projekta veidotāji.

Pieteikšanās līdz 10.jūlijam. Aicinām pieteikties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots!

Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv

Tālrunis informācijai +371 29131458

 


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti