Ādažos notiks dokumentālas filmas “... es izaugu Kukaiņos” pirmizrāde ar Rolandu Ūdri kā vienu no varoņiem

Ādažos notiks dokumentālas filmas “... es izaugu Kukaiņos” pirmizrāde ar Rolandu Ūdri kā vienu no varoņiem

Latvijas kultūras dzīvē notiks kāds neparasts  pasākums: 14.oktobrī  plkst. 16:00 Ādažu kultūras centrā norisināsies dokumentālas filmas “... es izaugu Kukaiņos” prezentācija ar Rolanda Ūdra, populāra mūziķa un dzejnieka dalību. Šī filma ir uzņemta laikā no 2015-2017.gadam, tas  ir aizkustinošs stāsts par Kukaiņu dvēseli , ikdienu un svētkiem,  un Rolands Ūdris ir viens no filmas varoņiem..

Kukaiņus ar Rolandu Ūdri saista kopēja muzikāla daiļrade -2015.gada izdotais bērnu dziesmu albums  “Brīvs Kā Putns”, bet ne tikai... Kopš Rolands ir cietis smagā avārijā 2016. Gada 17.janvārī, Kukaiņi ir bijuši kopā ar Rolandu šajā grūtajā posmā. Septiņas “Kukaiņu” meitenes- solistes pēc negadījuma brauca koncertos pa Latviju, lai dziedātu Rolanda dziesmas, lai dziedātu viņam, lai viņš celtos, mostos un atlabtu.. Jauntapušajā filmā ir  dokumentāls mirklis, kurā R. Ūdris redzams vēl pirms traģiskā negadījuma.

Par filmu “... es izaugu Kukaiņos”
2015.gadā iznāca R. Ūdra bērnu dziesmu CD " BRĪVS KĀ PUTNS", kuru Rolands Ūdris prezentēja kopā ar studijas KUKAIŅI vecākām solistēm. Kukaiņi bija labi pastrādājuši pie šī albuma, pārņemti  un gandarīti, varbūt tāpēc, tieši šajā laikā radās doma veidot filmu par kukaiņu studiju, kuru iecerējām kā atmiņas dāvanu bērniem. Filma tapa pateicoties “Kukaiņu vecākam” Gintam Zarānam.

 Tā pamazām visās gaitās  darbojāmies kopā ar filmēšanas grupu “ by FTP“: filmētāji bija ar mums gan sporta svētkos, gan vasaras salidojumā Meleku līcī. Vēlamies atspoguļot gan vēsturiskus mirkļus, gan ikdienas darbu un dzīvi Kukaiņos šodien - no lieliem līdz maziem. 2015.gada beigās filmējām video klipu  ar Rolandu Ūdri  ierakstu studijā pie Mārtiņa Burkevica (The Hobos)– mūsu studijas skaņu plašu “māsterētāja”. Šis video ir kļuvis par liktenīgu  dokumentālu mirkli neilgi pirms traģiskā negadījuma.
Filma ir  stāsts par kukaiņu dvēseli, par dzīvi ārpus nodarbībām, patiesu prieku un piedzīvojumiem, par drosmi. Par  mums svarīgiem cilvēkiem un notikumiem.

Par Rolandu ...

Uz filmas prezentāciju ieradīsies arī pats Rolands Ūdris -Balodis. Rolandu mēs bieži apciemojam, ņemam līdzi ģitāru, dziedam…viņam patīk... viņš atpazīst un dzīvo dziesmās savās… Rolandam ir vajadzīga radoša dzīve un atmosfēra, tādēļ Rolands būs ar mums arī uz skatuves kopdziesmā pirms filmas pirmizrādes!


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti