OGHRE izdod jaunu dziesmu un gatavojas albuma prezentācijai

"Iļģuciema Velns" ir jaunāka dziesma no alternatīvā metāla apvienības "OGHRE" gaidāmā albuma "Gana", kura prezentācija notiks 29. jūnijā "Ģertrūdes ielas teātrī".

Lasīt tālāk
Metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls” iesildīs grupa “Obscurus Orbis”

3.jūnijā gaidāmo metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas Skyforger dalību iesildīs viduslaiku ietekmē radītas rokmūzikas apvienība “Obscurus Orbis”, kas iekarojusi popularitāti ne vien Latvijā, bet arī visā Eiropā. “Kurbads. Ķēves dēls” būs multimediāla metālopera, kas Limbažu Lielezera amfiteātrī tiks rādīta tkai vienu reizi, tā iekļauts Latvijas simtgades svinību 2017. gada programmā un ir pirmā šāda mēroga latviešu pasakas par Kurbadu interpretācija.

Lasīt tālāk
Grupa Bloody Heels izziņo debijas albuma izlaišanas datumu un albuma prezentācijas koncertu

Pašmāju hardroka grupa Bloody Heels beidzot izziņo debijas albuma izdošanas datumu - ilgi gaidīto, full-length debijas albumu “Through Mystery” grupa izdos šā gada 20. maijā.

Lasīt tālāk
12.maijā klubā Melnā Piektdiena uzstāsies poļu death metal apvienība Vader

Atzīmējot 34.gadu pastāvēšanu poļu death metal grupa “Vader” koncertūres “Rise of the empire” ietvaros 12.maijā uzstāsies klubā “Melnā Piektdiena”. Koncertu iesildīs poļu death metal apvienība “Decapitated” un industrial death metal grupa “Thy Diseas”. Šajā datumā klubs “Melnā Piektdiena” svin savu vienpadsmit gadu pastāvēšanu.

Lasīt tālāk
Sākas reģistrācija smagās mūzikas konkursa "Wacken Metal Battle" Latvijas atlases kārtai

Līdz 15. aprīlim smagās mūzikas pārstāvji aicināti reģistrēties konkursa "Wacken Metal Battle" Latvijas atlases kārtai, informē Latvijas atlases organizatora biedrības "Kumos" valdes loceklis Vladimirs Kravčenko. Atlasē var piedalīties smagās mūzikas grupa, kas nav uzvarējusi kādā no iepriekšējā "Wacken Metal Battle" atlasēm Latvijā. Tāpat grupai nedrīkst būt parakstīts līgums ar ierakstu kompāniju, kā arī tas nav plānots tuvākajā laikā.

Lasīt tālāk
Grupa “Refleksija” piedāvā dziesmu par cīņu ar atkarībām

Grupas Refleksija jaunā dziesmā VKMKVKMDz (Vai kāds mani dzird?) ir par zvērīgu cīņu un padošanos atkarības bultām. Dziesma sākas ar jautājumu: “Kas kavē Tevi, ja ar vienu kāju kaps?”. Kā balss no citas pasaules skan arī čuksti: “Jā, es dzirdu soļus, kurus vakar gājām.. Kura debesu puse mani vedīs uz mājām?”. Dziesma ir par neceļiem un ceļiem, par katra paša izdarīto izvēli.

Lasīt tālāk
Valentīndienā klubā “Melnā Piektdiena” dārdēs zviedri Soilwork

Klubā “Menā Piektdiena” 14.februārī uzstāsies zviedru kolektīvs Soilwork, kurš izpilda melodisko “death” metālu. Šobrīd grupa sadarbojas ar pasaulē zināmo leiblu Nuclear Blast un pagājušajā gadā laidusi klajā savu jauno albumu “Death Resonance”.

Lasīt tālāk
Grupa "Rusted Wheel" trīs gadu dzimšanas dienu nosvin ar jaunu videoklipu "Zeme"

Pagājušās nedēļas nogalē latviešu rokgrupa „Rusted Wheel” kinoteātrī „K. Suns” atzīmēja savu trīs gadu pastāvēšanu un prezentēja videoklipu „Zeme, kas veidots uz patriotiskas nots ikvienam Latvijas iedzīvotājam kā dāvana valsts svētku nedēļā, kā arī deva iespēju skatītājiem ielūkoties nedaudz mūziķu dzīvē aiz kadra.

Lasīt tālāk

17. decembrī, «Melnajā Piektdienā» spēlēs viena no Zviedrijas vadošajām metāla vienībām — «Sabaton», kura cels priekšā dziesmas no sava pēdējā konceptalbuma «The Last Stand». Kopā ar zviedriem uz skatuves kāps itāļu kolektīvi «Unhuman» un «Hell`s Guardian».

Lasīt tālāk

Grupa "Ghettozloba" laiž klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu un reizē arī jautājumu - "Kā tas var būt", kurā pauž savu nostāju par procesiem sabiedrībā, par ļaužu rīcību un attieksmi vienam pret otru, pret apkārtējo vidi.

Lasīt tālāk

Latvijas metālmūzikas klubs «Melnā Piektdiena» aicina uz bezmaksas metal sezonas atklāšanas koncertu. Sezonas atklāšanas koncerts notiks 9. septembrī plkst.19. 

Lasīt tālāk

Dienu pirms došanās kārtējā Eiropas koncertu turnejā, kopā ar  norvēģu gotiskā metāla grupu “Sirenia”, “Relicseed” uzstāsies kompānijas “Mikroforna ieraksti” 20 gadu svinībās 9. novembrī Arēnā Rīga.  

Lasīt tālāk

Svētdien, 2016. gada 23. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies somu folk metal grupa "Korpiklaani" (tulkojumā - Meža ļaudis), prezentējot albumu "Noita” un paziņojot par  live DVD un CD albuma iznākšanu 2016.gadā beigās.

Lasīt tālāk

22. un 23.jūlijā Ķekavas novada Klaņģu kalnā notiks jau ceturtais rokfestivāls „KLANG!”.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti