Klubs Melnā Piektdiena atvērs jaunu sezonu ar  grupas Wintersun koncertu

Piektdien, 15.septembrī, klubā „Melnā Piektdiena” (Rīgā, Brīvības gatvē 193c) ar sengaidīto koncertu uzstāsies somu kolektīvs Wintersun. Rīgas faniem būs iespēja baudīt jauno albumu The Forest Seasons.

Lasīt tālāk
Metāla apvienība “OGHRE” izdod debijas albumu Gana

Pašmāju sludge/stoner metāla apvienība “OGHRE” klausītājiem piedāvā savu pirmo pilna garuma studijas albumu “Gana”.

Lasīt tālāk
Pašmāju metāla apvienība “OGHRE” aicina uz albuma prezentāciju

29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī savu debijas studijas albumu "Gana" prezentēs metāla apvienība "OGHRE".

Lasīt tālāk
Pašmāju metālisti "Mindesign" izdod debijas albumu

Pašmāju metāla apvienība "Mindesign" nodod klausītājiem savu debijas albumu "Filth". "Tas ir albums, kuru caurstrāvo sabiedrībā vispārnepieņemamas tēmas - sāpes, naids un cilvēka eksistences jēga. Viss kopā sniedz priekšstatu par to, cik patiesībā cilvēks ir neizprotama būtne. Ieturot klasiskās "Mindesign" vērtības, mēs to visu apsmejam. Bet kāpēc tik nopietni? Mēs taču tik un tā esam tikai netīrums uz šīs zemes," tā preses paziņojumā raksta grupa.

Lasīt tālāk
Metāloperā “Kurbads. Ķēves dēls” gaidāmi krāšņi šova elementi

3.jūnijā gaidāmā metālopera “Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas Skyforger dalību pārsteigs skatītājus ar krāšņu skatuvi vairākos līmeņos, kuras galvenais elements simboliski būs koks.

Lasīt tālāk
OGHRE izdod jaunu dziesmu un gatavojas albuma prezentācijai

"Iļģuciema Velns" ir jaunāka dziesma no alternatīvā metāla apvienības "OGHRE" gaidāmā albuma "Gana", kura prezentācija notiks 29. jūnijā "Ģertrūdes ielas teātrī".

Lasīt tālāk
Metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls” iesildīs grupa “Obscurus Orbis”

3.jūnijā gaidāmo metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas Skyforger dalību iesildīs viduslaiku ietekmē radītas rokmūzikas apvienība “Obscurus Orbis”, kas iekarojusi popularitāti ne vien Latvijā, bet arī visā Eiropā. “Kurbads. Ķēves dēls” būs multimediāla metālopera, kas Limbažu Lielezera amfiteātrī tiks rādīta tkai vienu reizi, tā iekļauts Latvijas simtgades svinību 2017. gada programmā un ir pirmā šāda mēroga latviešu pasakas par Kurbadu interpretācija.

Lasīt tālāk
Grupa Bloody Heels izziņo debijas albuma izlaišanas datumu un albuma prezentācijas koncertu

Pašmāju hardroka grupa Bloody Heels beidzot izziņo debijas albuma izdošanas datumu - ilgi gaidīto, full-length debijas albumu “Through Mystery” grupa izdos šā gada 20. maijā.

Lasīt tālāk
12.maijā klubā Melnā Piektdiena uzstāsies poļu death metal apvienība Vader

Atzīmējot 34.gadu pastāvēšanu poļu death metal grupa “Vader” koncertūres “Rise of the empire” ietvaros 12.maijā uzstāsies klubā “Melnā Piektdiena”. Koncertu iesildīs poļu death metal apvienība “Decapitated” un industrial death metal grupa “Thy Diseas”. Šajā datumā klubs “Melnā Piektdiena” svin savu vienpadsmit gadu pastāvēšanu.

Lasīt tālāk
Sākas reģistrācija smagās mūzikas konkursa "Wacken Metal Battle" Latvijas atlases kārtai

Līdz 15. aprīlim smagās mūzikas pārstāvji aicināti reģistrēties konkursa "Wacken Metal Battle" Latvijas atlases kārtai, informē Latvijas atlases organizatora biedrības "Kumos" valdes loceklis Vladimirs Kravčenko. Atlasē var piedalīties smagās mūzikas grupa, kas nav uzvarējusi kādā no iepriekšējā "Wacken Metal Battle" atlasēm Latvijā. Tāpat grupai nedrīkst būt parakstīts līgums ar ierakstu kompāniju, kā arī tas nav plānots tuvākajā laikā.

Lasīt tālāk
Grupa “Refleksija” piedāvā dziesmu par cīņu ar atkarībām

Grupas Refleksija jaunā dziesmā VKMKVKMDz (Vai kāds mani dzird?) ir par zvērīgu cīņu un padošanos atkarības bultām. Dziesma sākas ar jautājumu: “Kas kavē Tevi, ja ar vienu kāju kaps?”. Kā balss no citas pasaules skan arī čuksti: “Jā, es dzirdu soļus, kurus vakar gājām.. Kura debesu puse mani vedīs uz mājām?”. Dziesma ir par neceļiem un ceļiem, par katra paša izdarīto izvēli.

Lasīt tālāk
Valentīndienā klubā “Melnā Piektdiena” dārdēs zviedri Soilwork

Klubā “Menā Piektdiena” 14.februārī uzstāsies zviedru kolektīvs Soilwork, kurš izpilda melodisko “death” metālu. Šobrīd grupa sadarbojas ar pasaulē zināmo leiblu Nuclear Blast un pagājušajā gadā laidusi klajā savu jauno albumu “Death Resonance”.

Lasīt tālāk
Grupa "Rusted Wheel" trīs gadu dzimšanas dienu nosvin ar jaunu videoklipu "Zeme"

Pagājušās nedēļas nogalē latviešu rokgrupa „Rusted Wheel” kinoteātrī „K. Suns” atzīmēja savu trīs gadu pastāvēšanu un prezentēja videoklipu „Zeme, kas veidots uz patriotiskas nots ikvienam Latvijas iedzīvotājam kā dāvana valsts svētku nedēļā, kā arī deva iespēju skatītājiem ielūkoties nedaudz mūziķu dzīvē aiz kadra.

Lasīt tālāk

17. decembrī, «Melnajā Piektdienā» spēlēs viena no Zviedrijas vadošajām metāla vienībām — «Sabaton», kura cels priekšā dziesmas no sava pēdējā konceptalbuma «The Last Stand». Kopā ar zviedriem uz skatuves kāps itāļu kolektīvi «Unhuman» un «Hell`s Guardian».

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti