Festivālā "Zobens un Lemess" gaidāms "Skyforger" lielkoncerts

Festivālā "Zobens un Lemess" gaidāms "Skyforger" lielkoncerts.

Lasīt tālāk
Pasniegs Latvijas Metālmūzikas gada balvas

Pasniegs Latvijas Metālmūzikas gada balvas.

Lasīt tālāk
Pašmāju eksperimentālā “black” metāla apvienība “Eschatos” laiž klajā savu jaunāko EP ierakstu “MÆRE”.

Minialbumā “MÆRE” apkopotas divas dziesmas “Luminary Eye Against the Sky” un “The Night of the White Devil (Part I, II & III)”, kuru kopgarums ir mazliet vairāk kā 23 minūtes. Ieraksts tapis Latvijā, “Hodila Records” un “Eschatos” studijās, to miksējis Mārtiņš Platais un “UxCx Productions”, bet masterēšanu veicis atzītais zviedru smagās mūzikas producents Dens Svano.

Lasīt tālāk
Hārdroka grupa "Fenikss" no Ludzas piedāvā noklausīties dziesmu "Sīva un Roks"

Hārdroka grupa "Fenikss" no Ludzas piedāvā noklausīties dziesmu "Sīva un Roks"

Lasīt tālāk
Jaunā postmetāla grupa "Velns Viņu Zin" izdod pirmo dziesmu

Jaunais Postmetāla trio "Velns Viņu Zin" publicē pirmo singlu "Ejot uz gaismu / Paliekot sausumā" no topošā albuma "Posts", ko plānots izdot 2018. gada sākumā.

Lasīt tālāk
Rīgā viesosies progresīvie skandināvi Katatonia.

Otrdien, 5.decembrī klubā Melnā Piektdiena (Brīvības iela 193c) uzstāsies vieni no veiksmīgākiem zviedru prigressive metal kollektīviem – Katatonia.

Lasīt tālāk
Rīgā koncertes vieni no smagas mūzikas lielvīriem Anathema un Alcest

Klubā "Melnā Piektdiena" 11.novembrī Eiropas koncertturnejas ietvaros ar viesosies britu grupa "Anathema" un franču kollektīvs "Alcest", informē kluba parstavji.

Lasīt tālāk
Pirmo reizi Liepājā spēlēs simfoniskā metāla apvienība Oceanpath

Plūstošas melodijas, rokmūzikas smagums un metāla pamatīgums – grupa Oceanpath ir viena no retajām, kas Latvijā rada un izpilda mūziku simfoniskā metāla žanrā. Pēc neskaitāmiem koncertiem klubos un smagās mūzikas festivālos visā Latvijā, grupa 11.novembrī pirmo reizi spēlēs Liepājā, klubā Fontaine Palace.

Lasīt tālāk
Simfoniskā metāla apvienība Oceanpath izdod jaunu dziesmu
Piektdienā, 13tajā simfoniskā metāla apvienība “Oceanpath” nāk klajā ar jaunu dziesmu “The Puppet Show”. Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir “Oceanpath” radošo rokrakstu raksturojoši elementi.
Lasīt tālāk
Klubs Melnā Piektdiena atvērs jaunu sezonu ar  grupas Wintersun koncertu

Piektdien, 15.septembrī, klubā „Melnā Piektdiena” (Rīgā, Brīvības gatvē 193c) ar sengaidīto koncertu uzstāsies somu kolektīvs Wintersun. Rīgas faniem būs iespēja baudīt jauno albumu The Forest Seasons.

Lasīt tālāk
Metāla apvienība “OGHRE” izdod debijas albumu Gana

Pašmāju sludge/stoner metāla apvienība “OGHRE” klausītājiem piedāvā savu pirmo pilna garuma studijas albumu “Gana”.

Lasīt tālāk
Pašmāju metāla apvienība “OGHRE” aicina uz albuma prezentāciju

29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī savu debijas studijas albumu "Gana" prezentēs metāla apvienība "OGHRE".

Lasīt tālāk
Pašmāju metālisti "Mindesign" izdod debijas albumu

Pašmāju metāla apvienība "Mindesign" nodod klausītājiem savu debijas albumu "Filth". "Tas ir albums, kuru caurstrāvo sabiedrībā vispārnepieņemamas tēmas - sāpes, naids un cilvēka eksistences jēga. Viss kopā sniedz priekšstatu par to, cik patiesībā cilvēks ir neizprotama būtne. Ieturot klasiskās "Mindesign" vērtības, mēs to visu apsmejam. Bet kāpēc tik nopietni? Mēs taču tik un tā esam tikai netīrums uz šīs zemes," tā preses paziņojumā raksta grupa.

Lasīt tālāk
Metāloperā “Kurbads. Ķēves dēls” gaidāmi krāšņi šova elementi

3.jūnijā gaidāmā metālopera “Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas Skyforger dalību pārsteigs skatītājus ar krāšņu skatuvi vairākos līmeņos, kuras galvenais elements simboliski būs koks.

Lasīt tālāk
OGHRE izdod jaunu dziesmu un gatavojas albuma prezentācijai

"Iļģuciema Velns" ir jaunāka dziesma no alternatīvā metāla apvienības "OGHRE" gaidāmā albuma "Gana", kura prezentācija notiks 29. jūnijā "Ģertrūdes ielas teātrī".

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti