Eiropā pieprasītākā igauņu laikmetīgās mūzikas māksliniece  Mārja Nūt viesosies Cēsīs

Jau šo svētdien, 8. oktobrī, 18.00 ar vienīgo koncertu Latvijā, koncertzālē “Cēsis” uzstāsies vijolniece un dziedātāja Mārja Nūt (Maarja Nuut), atklājot jauno sēriju “Ambiente skatuve”. Viņa daiļrade pārsteidz ar neordināru un personīgu daiļradi, kas sakņojas ziemeļiģaunijas tautas melodijās, bet apvienojumā ar elektroniku, pārvēršas laikmetīgā un mītiskā skaņu telpā.

Lasīt tālāk
Pink Floyd vizionārs RODŽERS ar iespaidīgu šovu nākamgad uzstāsies Rīgā

Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Rodžers Voterss 2018.gada vasarā Rīgā uzstāsies ar vienu no krāšņākajiem 21.gadsimta rokmūzikas šoviem. Rodžera Votersa koncertturneja “US + THEM” jau kopš vasaras sākuma apceļojusi lielākās ASV pilsētas, pulcējot simtiem tūkstošu sajūsminātu fanu un gavilējošu mūzikas kritiķu, un jau nākamgad 24.augustā Arēna Rīga piedzīvos grandiozāko šovu, kāds jebkad skanējis tās sienās.

Lasīt tālāk
Pirmo reizi Latvijā viesosies igauņu elektro-akustiskās mūzikas jaunā zvaigzne Mārja Nut

8. oktobrī, 18.00 koncertzālē “Cēsis” izskanēs jaunās sērijas “Ambiente skatuve” pirmais koncerts, kurā uzstāsies šobrīd viena no Eiropā pieprasītākajām igauņu laikmetīgās mūzikas māksliniecēm – Mārja Nut (Maarja Nuut).  Mārja savus priekšnesumus veido izmantojot vijoli, balsi un moderno elektroniku un pirmajā viesošanās reizē Latvijā viņa uzstāsies kopā ar dīdžeju Hendriku Kaljujērvi (Hendrik Kaljujärv).

Lasīt tālāk
Pirmo reizi Latvijā sitamo instrumentu guru no ASV – Terry Bozzio!

Koncertu sērijas „Art Of Riga Jazz” ietvaros,  pirmo reizi Rīgā viesosies sitamo instrumentu guru no ASV – Terijs Bozzio (Terry Bozzio). 2.novembrī, Mūzikas namā Daile interesentiem būs iespēja iepazīties ar lielāko sitamo instrumentu setu pasaulē. Solo programma tiks prezentēta kā muzikāla izrāde, pierādot sitamo instrumentu neizmērojamo muzikālo iespēju robežas.

Lasīt tālāk
Noskaties Lietuvas veiksmīgākās indie grupas Garbanotas Bosistas  pirmo videoklipu

Last Summer’s day ir dziesma par vasaru, kas tikko beigusies – psihodēliskā roka/ psihoanalītiska popa četrotne no Viļņas ir atgriezusies ar jaunu skanējumu. Jaunais singls ir pirmais no Garbanotas Bosistas jaunā albuma, kas iznāks Tilto namai 2017. gada decembrī. Lai arī grupa pastāv jau 9 gadus, šis ir pirmais Garbanotas Bosistas videoklips.

Lasīt tālāk
Super Besse izdod singlu un video, aicina uz koncertu Rīgā

Baltkrievu grupa Super Besse piedāvā jaunāko singlu Doroga domoi (Ceļš mājup) no oktobrī gaidāmā albuma La Nuit*.

Lasīt tālāk
2018. gadā Rīgā uzstāsies kulta grupas “NIRVANA” “tribute” grupa

2018. gads rokmūzikas pasaulē noteikti iezīmēsies kulta grupas NIRVANA zīmē, jo pagājuši 30 gadi kopš grupas pirmā koncerta 1988. gada 19. martā. Lai to atzīmētu, Latvijā Palladium koncertzālē nākamā gada 16. martā uzstāsies par pasaulē labāk atzīto grupas “Nirvana” tribjūts “THE NIRVANA EXPERIENCE” kopā ar oriģinālās grupas bundzinieku Čadu Čenningu (Chad Channing).

Lasīt tālāk
Pirmo reizi Latvijā uzstāsies fadu dziedātājs Marko Rodrigess

2017. gada 30. septembrī pirmo reizi Latvijā uzstāsies portugāļu fadu (fado) dziedātājs Marko Rodrigess (Marco Rodrigues), kurš sniegs koncertu vienā no senākajiem Rīgas kinoteātriem “Splendid Palace”. Latvijas klausītājiem Marko izpildīs savu jaunāko albumu “Fados do Fado”, kas 2016. gadā tika nominēts Latin Grammy Folk albumu kategorijā.

Lasīt tālāk
Miks Džegers izdod 2 jaunus skaņdarbus

Miks Džegers šonedēļ izdevis 2 jaunus skaņdarbus – “Gotta get a grip” un “England lost” – kas, kā mākslinieks pats ziņo, ir atbilde uz “apjukumu un vilšanos par pašreizējo situāciju pasaulē”. Džegers atzīst, ka dziesmas ir rezultāts trauksmei un neziņai par nākotni mainīgajā politiskajā situācijā.

Lasīt tālāk
Depeche Mode uzstāsies Rīgā ar revolucionāru šovu.

Pēc iespaidīgas stadionu koncertturnejas Eiropā un Ziemeļamerikā Latvijā uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem “Depeche Mode”. Grupa 2018. gada februārī turpinās “Global Spirit Tour” turneju ar šovu Latvijā. Koncerts notiks 20. februārī “Arēnā Rīga”. Iepriekšējā “Depeche Mode” uzstāšanās Rīgā “Delta Machine” pasaules turnejas laikā bija izpārdota vairākus mēnešus pirms norises.

Lasīt tālāk
Rīgā viesosies leģendārā trompetista Miles Davis grupas biedrs  - John Beasley!

1. jūlijā, plkst. 18:30, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Ziedoņa zālē uzstāsies Grammy balvai nominētais komponists, pianists un mūzikas producents Džons Bīslijs (John Beasley).

Lasīt tālāk
Elektrizējošā enerģija no Francijas  - Electro Deluxe!

Rīgas Doma dārzā, 1. jūlijā, plkst. 21:00,  festivālā „Rīgas Ritmi 2017’’ uzstāsies enerģiskā soul, fank grupa no Francijas - "Electro Deluxe".

Lasīt tālāk
„Super Besse” piesaka albumu ar jaunu dziesmu

Baltkrievu grupa „Super Besse” piedāvā dziesmu „Yunost” (Jaunība) no rudenī gaidāmā otrā studijas albuma.

Lasīt tālāk
Smokie atgriežas Latvijā, lai nosvinētu kārtējo jubileju.

Smokie atgriežas Latvijā, lai nosvinētu kārtējo jubileju. 27. jūlijā leģendārā britu grupa uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

Lasīt tālāk
Yamandu Costa – Brazīliešu ģitārspēles tagadne un nākotne!

Rīgas Doma dārzā 29. jūnijā, plkst. 21:00, mūzikas mīļotājiem koncertu sniegs brazīļu ģitārists - Yamandu Costa!

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti