Somijas psihedēliskais roks un šlāgermūzika – grupa “Kuparilinna” sestdien NABAKLAB

Somijas psihedēliskais roks un šlāgermūzika – grupa “Kuparilinna” sestdien NABAKLAB

Ar pozitīvas mūzikas devu šīs nedēļas nogalē, sestdien, 21. janvārī Rīgā viesosies muzikālā apvienība “Kuparilinna” no Helsinkiem Somijā. Šajā vakarā mūzikas klubā NABAKLAB būs  60.-70. gadu pop, psihedēliskā roka, šlāgera un mūsdienu indie pop skaņas. 

Somu viesi “Kuparilinna” šajā vakarā apmeklētājus priecēs ar skandināvu psihedēliskās rokmūzikas, šlāgermūzikas un mūsdienu indie popmūzikas apvienojumu iepazīstinās ar apvienības debijas albumu. Ar apvienības muzikālo daiļradi var iepazīties: https://kuparilinna.bandcamp.com/releases

Vakaru papildinās arī pašmāju mūziķe  Liene Grosa - dziesminiece, sapņotāja, akadēmiski skolota akordeoniste, grupas “Sus Dungo” dalībniece, 2015. gada pavasarī izdevusi arī solo albumu ar savām pirmajām dziesmām. Vēlāk sarakstījusi jaunas dziesmas ar Ojāra Vācieša un Viļa Plūdoņa dzeju. Koncertā dzirdēsiet jaunās dziesmas, neaizmirsot arī par senākām. 

Savukārt muzikālo atmosfēru pirms un pēc koncerta gādās DJ Klāvs Lauls.

Norises vieta – mūzikas klubs NABAKLAB, Z.A.Meierovica bulvāris 12, Ieejas maksa: 3.00 EUR (iepriekšpārdošanā ticketshop.lv), koncerta dienā 5.00 EUR, koncerta sākums: 21:00, klubs atvērts jau no 17:00. Sekot līdzi aktualitātēm var Facebook.com, Nabaklab.lv un Radio NABA ēterā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku