Simfoniskā metāla apvienība Oceanpath izdod jaunu dziesmu

Simfoniskā metāla apvienība Oceanpath izdod jaunu dziesmu
Piektdienā, 13tajā simfoniskā metāla apvienība “Oceanpath” nāk klajā ar jaunu dziesmu “The Puppet Show”. Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir “Oceanpath” radošo rokrakstu raksturojoši elementi.
Pēc vairākām sastāva maiņām grupa ir ieguvusi jaunu skanējumu, un šobrīd tajā spēlē, kā arī dziesmas ierakstā piedalījās: Laima Krīgere – vokāls, Artūrs Šteinbergs – ģitāra, vokāls, Elīna Zeiliņa – bungas, Liene Liega Veidemane – bass, Džeina Šteinberga – taustiņi. Mūzikas autors – A.Šteinbergs, vārdi – Dž.Šteinberga. Dziesma ierakstīta un māsterēta pie Kārļa Šteinmaņa “KS Records” studijā.
“Dziesma “The Puppet Show” ir aicinājums sacelties pret Sistēmu un pašiem rakstīt savas dzīves scenāriju, nevis pakļauties kāda cita uzspiestajai kārtībai,” tās noskaņu raksturo dziesmas autori.
Lai arī plašāku atpazīstamību grupa “Oceanpath” iemantojusi ar simfoniskā folkmetāla kompozīcijām, dziesma “The Puppet Show” iezīmē jaunu posmu grupas radošajā biogrāfijā. Akadēmiski skolotais sieviešu vokāls apvienojumā ar klasiskās metālmūzikas elementiem ļauj apvienību “Oceanpath” atzīmēt kā vienu no retajām grupām, kas Latvijā spēlē un rada mūziku simfoniskā metāla žanrā.
Oceanpath Facebook lapa: https://www.facebook.com/oceanpath
 

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku