Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” - rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrais koncerts - grupas “JAUDA” un “Iron Wings”

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” - rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrais koncerts - grupas “JAUDA” un “Iron Wings”.

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” - rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrais koncerts - grupas “JAUDA” un “Iron Wings”.

2018. gada janvārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” sadarbībā ar “Latvijas Rokmūzikas asociāciju” tika uzsākts rokmūzikas koncertu cikls “Latvijas skaņas”, katrā no pasākumiem apvienojot divu Latvijas rokgrupu akustisko koncertu un publisku diskusiju par aktuālām tēmām Latvijas rokmūzikā un populārajā mūzikā.
Šī gada 6. martā plkst. 19.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais no koncertu cikla “Latvijas skaņas” koncertiem, kurā muzicēs smagā un alternatīvā metāla grupa “Iron Wings” un rokgrupa “JAUDA”.
Koncertam sekojošajā diskusijā piedalīsies AKKA/LAA pārstāve Ieva Kolmane un kāds no “Latvijas Rokmūzikas asociācijas” pārstāvjiem.
Diskusijas tēma: “Autortiesības un autoratlīdzības”, kā arī “Vai mūziķi Latvijā var pelnīt? “ Laipni aicināts ikviens interesents, ieeja bez maksas.
Grupas “JAUDA” sastāvā ir trīs līvānieši, kuri ir lieli savas pilsētas patrioti – Daniels Levickis (bungas), Dainis Paeglis (bassģitāra) un Gatis Pastars (ģitāra). 2016. gada martā Dainis un Gatis apvienoja spēkus, jo bija vēlēšanās radīt savu mūziku un nest to tālāk klausītājiem. Intensīvi piedaloties dažādos pasākumos, festivālos, koncertos un konkursos, grupa ir kļuvusi atpazīstama visā Latvijā. Lielākais notikums 2016. gadā bija dalība „BILDES_2016” jauno grupu un veterānu koncertā, kur klausītājus uz lielās skatuves ar grupu JAUDA iepazīstināja latviešu roka leģenda Jānis Bukums. Grupa ir uzstājusies tādos festivālos kā „VirgaFest” Virgā, „SummerSound” Liepājā,
„Little Rock” Ludzā, kā arī ir pievērsusies savu koncertu organizēšanai. Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jaunā albuma ieraksta un turpina aktīvi uzstāties.
“Iron Wings” ir latviešu heavy metal grupa no Rīgas un savu skatuves darbību sāka 2016. gada janvārī. Līdz šim grupa ir aktīvi koncertējusi un sniegusi koncertus dažādos Latvijas mūzikas klubos. Piedalījusies Igaunijas kluba “Tapper” rīkotajā mini festivālā “Easter Bloody Easter 2017”, Lietuvas baikeru festivālā Palangā Lietuvā – “Beach Bike Fest Palanga 2017”. Grupa ir spēlējusi tādos Latvijas alternatīvās mūzikas klubos kā Nemiers, Depo, Melnā Piektdiena, Nabaklab, Fontain
Palace Liepājā un citur. Grupas sastāvs - Mārtiņš Balodis – solo/ritma ģitāra, vokāls; Andris Veinbergs – bass/vokāls; Valdis Popēns – bungas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku