Valmieras hārdkora duets "Nuvo" izdod debijas albumu

Valmieras hardkora duets "Nuvo" izdod debijas albumu

Valmieras hārdkora duets "Nuvo" izdod debijas albumu.

Valmieras hc/post metal duets "Nuvo"- basists Andris Klāvs un bundzinieks Jānis Ošs laiduši klajā debijas albumu "Laiks ir asinīs".

Grupas pirmsākumi meklējami 2006. gadā. Dažādu sastāvu maiņu un citu iemeslu vadīta, grupa nonāk periodā, kurā abi tās dalībnieki spēlē citu grupu sastāvos. Grupas otrā dzimšanas diena ir 2012. gads, kad atsākas mēģinājumi, ar jaunu skatījumu uz mūziku un dzīvi. Pēc divu gadu darbības duets nolemj ierakstīt albumu. Ieraksts veikts "Hodila Records" studijā, Valmierā 2014. gada ziemā. Tiek ierakstītas deviņas dziesmas, tomēr tolaik ieraksts netiek izdots un ir atstāts kā demo/pre-production materiāls. Viens skaņdarbs, pateicoties Jānim Reinfeldam, pārvērsts videoklipā.

Šobrīd grupas skanējumu var raksturot, kā divu instrumentu (bass un bungas), smagnēju post-metal simbiozi, ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu, skumju un melanholijas pilnām noskaņām.

Digitāli albums jau pieejams klausīšanai, lejupielādei un straumēšanai visos lielākajos digitālās mūzikas izplatīšanas servisos.
Savukārt kompaktdiska un vinila plates formātā albums būs pieejams rudenī, izdevniecības "P3lican" paspārnē, kad arī sekos plašāka grupas koncertdarbība.

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku