Valsts svētku priekšvakarā Rīgas Latviešu biedrībā notiks tradicionālā Labdarības balle

Valsts svētku priekšvakarā, 17.novembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā norisināsies tradicionālā Labdarības balle – viens no skaistākajiem un krāšņākajiem pasākumiem, kas Rīgā tiek rīkoti, atzīmējot Latvijas valsts dzimšanas dienu. Balles sākums – plkst.19.

Lasīt tālāk
“Savādi gan!” komanda gatavojas Jaungada šoviem un ielūdz uz 18 gadu svinībām!

Decembrī Latvijas lielākajās pilsētās ikviens tiek aicināts uz TV3 Jaungada šovu, kas būs veltīts leģendārajam TV raidījumam “Savādi gan!”, kas šogad svin 18 gadu jubileju. Pirmo šovu būs iespējams noskatīties jau 27.decembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, pēc tam – 28.decembrī Valmieras Kultūras centrā, 29.decembrī – Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, 30.decembrī – Liepājas Olimpiskajā centrā, bet 31.decembrī – atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

Lasīt tālāk
Šogad “JZ MICROPHONES” konkurss norisināsies uz prāmja “Romantika”

Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones”, kas specializējies ļoti augstas kvalitātes mikrofonu ražošanā, jau otro gadu  kopā ar biedrību Naked Music Agency organizē īpašu konkursu komponistiem. Pieteikties iespējams līdz 24.septembrim, un, pateicoties sadarbībai ar Tallink, konkurss publiski norisināsies 2.novembrī tam speciāli veltītā kruīzā Rīga – Stokholma – Rīga uz prāmja Romantika.

Lasīt tālāk
Top jauns, etniski stilizēts koncertuzvedums “Dod, dieviņi”

Jau devīto gadu Latvijas Radio 2 turpina misiju – apzināties un stiprināt latvisko identitāti, tāpēc šogad koncertu ciklā "Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertuzvedums „DOD, DIEVIŅI”. Ar dziesmas, dejas, maģisko spēka vārdu klātbūtni, video un gaismu partitūrām, īpašu skatuves scenogrāfiju un apģērbu zīmola MAYRA gatavotiem tērpiem koncertuzvedums veidots kā cilvēka mūža ritējuma atspoguļojums, akcentējot visas tās senās vērtības, kas arī šodien liek justies piederīgam un lepnam par mūsu zemi un tautu. 

Lasīt tālāk
RIGaLIVE izsludina pieteikšanos meistarklasei un lekcijām

6.  un 7. septembrī notiks mūzikas un citu radošo industriju meistarklašu un lekciju kopumu RIGaLIVE, uz kuru tiek aicināti visi industrijas dalībnieki, kam ir interese paplašināt savu zināšanu loku un atrast jaunus sadarbības partnerus.

Lasīt tālāk
Aicinām pieteikt pretendentus Aleksandra Čaka balvai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Aleksandra Čaka memoriālais dzīvokli-muzejs sadarbībā ar Aleksandra Čaka biedrību aicina pieteikt pretendentus Aleksandra Čaka balvai divās nominācijās:

Lasīt tālāk
Fonda “Līdzskaņa” radošajā nometnē tiek radīti jauni skaņdarbi

No 14. līdz 17. augustam Talsu novadā norisinājās radošā nometne mūziķiem, kurus piemeklējušas dažāda rakstura veselības un sadzīves problēmas. Nometnes mērķis bija sekmēt šo mūziķu pašnoteikšanos un uzdrīkstēšanos radīt, tādejādi palīdzot viņiem atgriezties muzikālajā vidē.  Tās ietvaros mūziķi radīja kopīgus skaņdarbus, muzicēja, gleznoja un apmeklēja iedvesmas seminārus.

Lasīt tālāk
Iespējams iesniegt palīdzības pieteikumus sociālā atbalsta fondam “Līdzskaņa”

2016.gada nogalē biedrība “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) radīja sociālā atbalsta fondu “Līdzskaņa”. Tā mērķis ir sniegt finansiālu vai praktisku atbalstu Latvijas mūziķiem un producentiem, kurus skārušas sadzīviska rakstura problēmas vai smaga slimība.

Lasīt tālāk
Cēsīs skanēs pirmais zvanu mūzikas festivāls

Pirmo reizi Latvijas kultūras telpā – Cēsīs – 21. un 22. jūlijā tiek organizēts starptautisks zvanu mūzikas festivāls.

Lasīt tālāk
Viedtālruņi veicinājuši bezvadu austiņu popularitāti

Pieaugot mobilo ierīču lietotāju skaitam, Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, pieaudzis arī to cilvēku skaits, kas iegādājas austiņas. 2017.gada pirmajos sešos mēnešos austiņu pārdošanas apjomi palielinājušies par 36%, salīdzinot tādu pašu periodu pērn, liecina Latvijas Mobilais Telefons (LMT) apkopotie tirdzniecības dati. Latvijas iedzīvotāju vidū pēdējos gados popularitāti iemantojušas tieši uzlādējamās bezvadu austiņas, ko īpaši gada siltajos mēnešos arvien biežāk iegādājas aktīva dzīvesveida piekritēji un sportisti.

Lasīt tālāk
Aicina pieteikties Ielu mūzikas dienai

19. augustā Rīga uz vienu dienu pārvērtīsies par dzīvās mūzikas centru un mūzika ielās svinēs savus svētkus – ielu mūzikas festivāla organizētāji no jauna izsludina “Ielu mūzikas dienu”, kas arī šogad notiks Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros.

Lasīt tālāk
Nedēļas nogale Francijas krāsās Kalnciema kvartālā no 13. jūlija

Par godu Francijas institūta Latvijā 20 gadu jubilejai, Kalnciema kvartāls no 13. līdz 15. jūlijam iemirdzēsies zili balti sarkanās Francijas karoga krāsās. Nedēļas nogalē aicinām apmeklēt plašu franču kultūras programmu - brīvdabas koncertu ceturtdienā, kino klasikas brīvdabas seansu piektdienā, Francijai veltītu tirgu un aktivitātes bērniem sestdienā, kā arī tēlniecības izstādi.

Lasīt tālāk
Šonedēļ – “Vajadzīga soliste!” pirmizrāde!

Pateicoties Zigmara Liepiņa mūzikai, pirms 33 gadiem par kinosensāciju kļuva Rīgas kinostudijas muzikālā filma “Vajadzīga soliste!”, kas šovasar atgriežas pie skatītājiem kā jautra un izklaidējoša brīvdabas dziesmu spēle “Vajadzīga soliste!”.

Lasīt tālāk
Latvija līgos Dobelē!

Jau šīs nedēļas izskaņā par Latvijas Līgo svētku galvaspilsētu kļūs Dobele, kuras senajās pilsdrupās notiks vērienīgais Latvijas Radio 2 un LNT dižkoncerts “Līgojam Dobelē!”.

Lasīt tālāk
Ar uzņēmuma „URALHIM” atbalstu Latvijā par godu Krievijas dienai notika M. E. Pjatņicka kora koncerts

Vakar Jūrmalā ar krāšņu svētku koncertu uzstājās izslavētais M. E. Pjatņicka Valsts Akadēmiskais krievu tautas koris. Viesizrādes par godu Krievijas dienas svinībām organizēja producentu uzņēmums „ART Forte” ar Krievijas Federācijas vēstniecības Latvijā un uzņēmuma „URALHIM” atbalstu.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti