Darbības pirmajos trīs mēnešos fonds “Līdzskaņa” sniedzis palīdzību jau pieciem Latvijā zināmiem māksliniekiem

Ir aizritējuši tikai trīs mēneši, kopš šā gada februārī savu darbību uzsāka sociālā atbalsta fonds nelaimē nonākušiem mūziķiem un producentiem “Līdzskaņa”. Un šajā īsajā periodā paveikts daudz – ir apstiprināti jau pieci palīdzības pieteikumi, rīkots labdarības koncerts, kā arī fonds iesaistījies grupas “Da Gamba” rīkotajā atbalsta iniciatīvā.

Lasīt tālāk
Ir iznācis „Balss Iesildīšanas Vingrinājumu” disks

„Alternatīvā Vokāla Studija” ir laidusi klajā savu pirmo balss iesildīšanas vingrinājumu disku latviešu valodā.

Lasīt tālāk
Top Māras Zālītes un Ulda Marhileviča leģendārās  dziesmuspēles „TOBĀGO!” vasaras izrādes

Atzīmējot šā gada gaviļnieku – komponista Ulda Marhileviča un dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes – skaisto jubileju, kā arī 15 gadus kopš abu autoru traģikomiskās dziesmuspēles Tobāgo! pirmizrādes Dailes teātrī (tā notika 2001.gada  23.oktobrī), šovasar Tobāgo! atjaunotā versija, kuras režisors būs Valdis Liepiņš (viņš ir arī 2001.gada izrādes režisors), apceļos vairāku Latvijas pilsētu estrādes. Pirmizrāde – 7.jūlijā Valmieras pilsētas estrādē.

Lasīt tālāk
Mārupes ledus hallē 21. maijā notiks Latvijas zvaigžņu spēle kopā ar hokeja leģendām ar mērķi atbalstīt bērnus, kuri spēlē hokeju

21. maijā Mārupes ledus hallē plkst. 17.00 notiks labdarības hokeja spēle, kurā spēkiem mērosies Latvijā populāri mūziķi, TV sejas, radio personības, hokeja zvaigznes un citas sabiedrībā zināmas personības. Spēles mērķis ir savākt ziedojumus inventāra iegādei bērniem, lai viņiem būtu iespēja pēc iespējas labāk pagūt individuālās tehnikas pamatus un attīstīt hokeja spēles meistarību.   bērnu individuālās tehnikas Projekts tapis sadarbībā ar Rodrigo Laviņa sporta studiju un hojkeja skolu ICE Academy.

Lasīt tālāk
Kalnciema kvartāls aicina ar vērienīgu koncertu un Latvijas kino brīvdabas seansu kopā nosvinēt Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu

4. maijā no 17.00 līdz pusnaktij Kalnciema kvartāls aicina ar vērienīgu koncertu un Latvijas kino brīvdabas seansu kopā nosvinēt Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu.

Lasīt tālāk
„I Love You Records” aicina uz Mūzikas veikalu dienu

Sestdien, 22. aprīlī, visā pasaulē notiks Mūzikas veikalu diena (Record Store Day), kurā jau vairākus gadus piedalās arī Latvijas mūzikas apgāds „I Love You Records” un Vecrīgas bārs „I Love You”.

Lasīt tālāk
Koncertzāle “Rīga” ir dzēsusi saistības pret LZA

Šonedēļ SIA “Rīgas koncertzāle”, atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai, realizējot savas likumiskās tiesības, nosūtīja oficiālu paziņojumu Latvijas Zinātņu akadēmijai par savstarpējo ieskaitu, dzēšot savas parādsaistības par telpu nomu, vienlaikus konstatējot, ka par telpu atjaunošanu LZA tai vēl ir parādā 383215,62 EUR.

Lasīt tālāk
Iznācis žurnāla “MŪZIKAS SAULE” 2017. gada pavasara laidiens

Iznācis žurnāla “MŪZIKAS SAULE” 2017. gada pavasara laidiens

Lasīt tālāk
Fonds Līdzskaņa sniedz pirmo atbalstu

Biedrības LaIPA sociālais fonds Līdzskaņa ārkārtas padomes sēdē lēma par palīdzības sniegšanu grupas Eolika dalībniekam Dainim Dobelniekam, kuru skārušas nopietnas veselības problēmas. Šis ir fonda pirmais īstenotais pieteikums, kopš tā atklāšanas šī gada februārī. Marta beigās tiks izvērtēti arī pārējie 4 fondam iesniegtie pieteikumi. 

Lasīt tālāk
PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” skolotāja Aina Lodziņa – gada skolotājs Latvijas novados

No 27. līdz 29. janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika XXII Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, kurā piedalījās 163 jaunie mūziķi no 49 mūzikas skolām. Žūrijas komisija piešķīra 12 pirmās, 15 otrās, 25 trešās vietas un 31 diplomi. Ventspils Mūzikas vidusskolas flautas pasniedzēja Aina Lodziņa saņēma laureāta diplomu konkursa nominācijā 2017. gada skolotājs Latvijas novados. Terēze Tīrmane ieguva 1. vieta pikolo flautas spēlē,  Nora Lodziņa laureāta diplomu pikolo flautas spelē,  Karlīne Priedēna diplomu flautas spelē

Lasīt tālāk
Nākamnedēļ NABAKLAB koncertēs “Čipsis un Dullais” un grupa “Sūdi”

Trešdien, 8. martā mūzikas klubs “Nabaklab” (Z.A. Meierovica 12) aicina uz īpašu koncertu tulpju noskaņās, kurā savas labākās dziesmas spēlēs romantiskā roka duets “Čipsis un Dullais”, kā arī sviestroka pārstāvji “Sūdi” no Kandavas. 

Lasīt tālāk
Deju zelta izlase Ziemeļblāzmas tradicionālajā ballē kopā ar Diānu Pīrāgs un “Mirage Jazz Orchestra”

18. martā pulksten 19.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks ikgadējā deju balle, kas izveidojusies kā tradīcija jau kopš pils aizsākumiem un pēc publikas pieprasījuma atjaunota arī pēc tās rekonstrukcijas. 

Lasīt tālāk
NABAKLAB  9. martā koncertēs “Razor Cunts” un “PND”

Ceturtdien, 9. martā mūzikas klubā “Nabaklab” (Z.A. Meierovica 12) notiks pasākums “Sieviešu paģiru diena”, kurā uzstāsies feministiskais pankmūzikas duets “Razor Cunts” no Berlīnes, kā arī Latvijas pankroka leģendas “PND”.

Lasīt tālāk
Mona De Bo publisko jaunu ierakstu

Eksperimentālās mūzikas duets Mona de Bo publisko fragmentu no sava jaunā ieraksta “kur ir šeit?”. Ierakstu dubultā vinila platē limitētā tirāžā izdod “I Love You Records”. Skaņu plate tiks atvērta koncertā 11. martā Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā. 

Lasīt tālāk
Mona De Bo piesaka jaunu ierakstu "kur is šeit?"

Eksperimentālās mūzikas duets Mona de Bo piesaka jaunu ierakstu “kur ir šeit?” Ierakstu dubultā vinila platē limitētā tirāžā izdos “I Love You Records”. Skaņu plate tiks atvērta koncertā 11. martā Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā. 

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti