Iespējams iesniegt palīdzības pieteikumus sociālā atbalsta fondam “Līdzskaņa”

Iespējams iesniegt palīdzības pieteikumus sociālā atbalsta fondam “Līdzskaņa”

2016.gada nogalē biedrība “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) radīja sociālā atbalsta fondu “Līdzskaņa”. Tā mērķis ir sniegt finansiālu vai praktisku atbalstu Latvijas mūziķiem un producentiem, kurus skārušas sadzīviska rakstura problēmas vai smaga slimība.

Aicinām būt atsaucīgiem un, ja draugu, radu un paziņu lokā ir mūziķi un producenti, kuriem nepieciešams atbalsts, sazināties ar fondu, iesniedzot pieteikumu palīdzības saņemšanai!

Līdz šim fonda valde lēmusi par palīdzības sniegšanu pieciem mūzikas industrijas pārstāvjiem. Komponistam Aleksandram Kublinskim nodrošināts atbalsts rehabilitācijai, veikts līdzmaksājums mūziķa Daiņa Dobelnieka kājas protēzes iegādei, dziesminiekam Valdim Atālām (Vladimirs Šatrovskis) apstiprināts palīdzības pieteikums nepieciešamajai operācijai, savukārt dziedātājam Robertam Gobziņam nodrošinātas fizioterapijas nodarbības. Atbalsts sniegts arī mūziķim Rolandam Balodim – Ūdrim, jeb Ūdrītim, kam nepieciešami asistenta pakalpojumi un kāpurķēžu ratiņkrēsla pacēlājs.

Sociālā atbalsta fonds “Līdzskaņa” ir biedrības Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) iniciatīva. Taču, lai fonds pilnvērtīgi spētu darboties un sniegt palīdzību pēc iespējas vairāk Latvijas mūziķiem un producentiem, tiek vākti arī ziedojumi, fonda mājaslapā www.lidzskana.lv, aicinot pret ziedojumiem iegādāties latviešu izpildītāju CD un DVD diskus. Fonds ir pateicīgs ziedotājiem, kas snieguši atbalstu vairāk nekā 2000.00 EUR apmērā.

Izpildītāji un producenti palīdzības saņemšanai var pieteikties paši, to var darīt arī ģimenes locekļi, draugi un paziņas, fonda mājaslapā aizpildot pieteikuma anketu.

Aicinām sekot līdzi fonda “Līdzskaņa” aktivitātēm un jaunumiem Facebook.com

Nebūsim vienaldzīgi pret līdzcilvēkiem!


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti