Latviešu bītmeikers PRGMAT ielūdz savā atmiņu arhipelāgā

Latviešu bītmeikers PRGMAT ielūdz savā atmiņu arhipelāgā

Latviešu bītmeikers PRGMAT ielūdz savā atmiņu arhipelāgā.

Klausītājs tiek iekļauts braucienā cauri muzikālam līdzpārdzīvojumam, kurā katra kompozīcija ir organiska daļa no puzles, kura beigās izveido dabisku audiālu struktūru. Katra sala šajā arhipelāgā nes līdzi savas atmiņas un retrospekciju, kas ved klausītāju uz brīvu un nepiespiestu baudījumu.
PRGMAT saglabā savu rokrakstu, papildinātu ar neskaidriem un lielākoties retiem sampliem, netīrām bungām, dvēseliskām melodijām un lo-fi arhitektūru.
Latviešu mākslinieks piedāvā gardus hiphop instrumentālos pavadījumus, kuriem vispiemērotākā platforma ir limitētas tirāžas kasešu lenta ar diviem bonus trekiem, kurus varēs dzirdēt tikai kasešu īpašnieki.
Souls, fanks, džezs, disko, hiphopa zelta ēra var šķist kā bravūrīgs solis, bet PRGMAT ir absorbējis savas iedvesmas un ietekmes tik pilnīgi un organiski, pilnībā kontrolējot savu skanējumu, ka šāds eklektisms šķiet pilnīgi dabisks.
Šī instrumentālā relīze daudzos veidos pareģo savu stilu un manieri, pati sevi dramatiski paspilgtinot ar galvu kratošām un smagām bungām, soula uz džeza sampliem ar spēju klausīties pati sevi.
Autors citē Bodrijāru:

“Kad īstenība vairs nav tā, kas mēdza būt, nostaļģija uzņemas tās pilno un īsto nozīmi”. 

Visus skaņdarbus albumā producējis un miksējis PRGMAT Rīgā, Latvijā.
Albums izdots Vinyl Digital (Vācija) paspārnē.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku