Arturs Skutelis un "Tvērumi" izdod albumu "Nekad nekur"

Arturs Skutelis un "Tvērumi" izdod albumu "Nekad nekur"

Arturs Skutelis un "Tvērumi" izdod albumu "Nekad nekur".

Arturs Skutelis un grupa "Tvērumi" ir izdevuši albumu "Nekad nekur", kas veidots kā vienots stāstījums par jaunu puisi vārdā Aleksandrs. Albuma fabulas pamatā ir Bībeles stāsts par pazudušo dēlu. Grupas iepriekšējais, debijas albums "Audums" tika novērtēts kā viens no 2016. gada spēcīgākajiem latviešu mūzikas ierakstiem.

Albums "Nekad nekur" ir pieejams grupas Spotify, Bandcamp u. c. mūzikas straumēšanas lapās.

"Tvērumos" spēlē: Arturs Skutelis (balss), Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons) un Alise Golovacka (klavieres, flauta). Visu albuma "Nekad nekur" tekstu autors ir Arturs Skutelis, skaņdarbus producējuši "Tvērumu" dalībnieki, kā arī Rihards Štrauss no grupas "Augša". Albums ierakstīts Rīgā, Dynamic Records un PKI studijā, un tā tapšanā piedalījušies vairāki viesmākslinieki: dzejnieces Daina Sirmā un Alīna Platoņenko, dziedātājas Kristīne Prauliņa un Zelma Jēgere (Viņa), trompetists Dāvis Nicmanis, emsijs Idus Abra un aktieris Igors Šelegovskis. Noformējumu, izmantojot Hieronīma Bosa gleznu «Ceļinieks», radījis Emīls Kālis. Skaņas apstrādi PKI studijā veicis Arturs Skutelis.

Drīzumā albums tiks izdots arī limitētā CD tirāžā.

"Nekad nekur" lielkoncerts iecerēts šā gada otrajā pusē; 27. aprīlī Rīgā, klubā "Melnā piektdiena" notiks Artura Skuteļa solokoncerts.

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku