Annijas Putniņas solokoncerti "Pavasaris Brodvejā"

Annijas Putniņas solokoncerti "Pavasaris Brodvejā"

Annijas Putniņas solokoncerti "Pavasaris Brodvejā".

20. aprīlī koncertzālē "Valmiera" un 21. aprīlī Mūzikas namā "Daile" notiks Annijas Putniņas solokoncerti "Pavasaris Brodvejā".
Pagājušā gada izskaņā norisinājās pirmais Annijas solokoncerts "Ziemassvētki Brodvejā". Lai smeltos iedvesmu un labāk sagatavotos koncertiem "Pavasaris Brodvejā", Annija 1. martā devās uz Ņujorku. 

"Beidzot ieraudzīju visas tās Ņujorkas ielas un celtnes, par kurām tiek dziedāts dziesmās. Apmeklēju Central Park, Empire State Building, Lincoln Jazz Center, Time Square, Brooklyn Bridge u.c. tūrisma objektus. Redzēju trīs dažāda rakstura mūziklus: “Anastasija”, “Hello, Dolly!” ar slaveno Bernadette Peters galvenajā lomā, kā arī Richard Rodgers mūziklu “Carousel”, kurā šosezon piedalās arī pasaules operas dīva Renée Fleming. Esmu iedvesmas pilna",

 par ceļojumu stāsta Annija.
Koncerta "Pavasaris Brodvejā" apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties Brodvejas aizkulisēs, iepazīt mūzikla pirmsākumus un attīstību. Koncertā skanēs tādu komponistu skaņdarbi kā George Gershwin, Richard Rodgers, Leonard Bernstein, A.L.Webber u.c.

"Brodvejā valda mūžīgais pavasaris. Spītējot depresīvajiem notikumiem pasaules vēsturē, mūzikls gandrīz vienmēr ir spējis klausītājos iedvest cerību, optimismu un mīlestību. Tādēļ arī es un mani kolēģi centīsimies radīt īstu pavasara noskaņu un dāvināt to klausītājiem,”

turpina Annija.
Koncertā "Pavasaris Brodvejā" piedalīsies Raimonds Petrauskis – taustiņinstrumenti, Ernests Mediņš – sitaminstrumenti, Pēteris Liepiņš – basa ģitāra, kā arī talantīgais dejotājs un horeogrāfs Rolands Meržejevskis, kas teātra deju apguvis Ņujorkā.
Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15073

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku