Bārs “I Love You” rīkoja Mūzikas veikalu dienas tirdziņu ar koncertu

Bārs “I Love You” rīkoja Mūzikas veikalu dienas tirdziņu ar koncertu

Bārs “I Love You” rīkoja Mūzikas veikalu dienas tirdziņu ar koncertu.

Sestdien, 21. aprīlī, visā pasaulē atkal tika svinēta gadskārtējā Mūzikas veikalu diena (Record Store Day), kurā piedalījās arī Vecrīgas bārs “I Love You” un ierakstu izdevniecība “I Love You Records”, piedāvājot ierakstus par īpašām cenām un grupas “Tehnikums” koncertu.
Mūzikas ierakstu tirdziņš bārā “I Love You” (Vecrīgā, Aldaru ielā 9) darbojās no pulksten 14:00 līdz pēdējam viesim. Tajā par izdevīgām cenām varēja iegādāties apgāda “I Love You Records” izdevumus CD un vinila plašu formātā. Kolekcionāriem tika piedāvāti arī daži retumi – vairāku albumu vinila plašu testa preses vienā eksemplārā. Izdevniecības katalogā ir Ewert and The Two Dragons, Alises Jostes, Super Besse, Laika Suns, Židrūns, Sibyl Vane, Momend, Pienvedēja piedzīvojumu, MaiNekk, Mona De Bo, Parára, Zebra Island, Iiris un citu mākslinieku ieraksti.
Pulksten 22:00 vakaru turpināja dueta “Tehnikums” uzstāšanās, bet pēc koncerta pie DJ pults stājās Normunds Vucāns. Ieeja pasākumā bija maksas.
Record Store Day kustību pirms 10 gadiem sāka vairāku ASV neatkarīgo mūzikas veikalu īpašnieki un ar īpašiem ierakstu izdevumiem, izpārdošanām un koncertiem tā tiek atzīmēta aprīļa trešajā sestdienā. Kustības dibinātāji vēsta, ka pašlaik tajā iesaistījušies daudzi tūkstoši veikalu, mūzikas izdevniecību un mākslinieku visos kontinentos, izņemot Antarktīdu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku