Ar nepieradinātu skaņu pie bungām Vilnis Krieviņš!

Ar nepieradinātu skaņu pie bungām Vilnis Krieviņš!

Ar nepieradinātu skaņu pie bungām Vilnis Krieviņš!

Grupa „Elfu Paragrāfs” izdevusi jaunu radio singlu “Nepieradināts”. Ar patiesi nepieradinātu skaņu dziesmas ierakstā pie bungām dzirdams leģendārais “līvs” Vilnis Krieviņš. 

“Ikdienā sastopoties ar visdažādākajām nejēdzībām, nolēmu uzrakstīt dziesmu ar cerību, ka kāds, to klausoties, sapratīs manas izjūtas. Saprotams, ka daudzās dzīves situācijās mums nav iespējas izvēlēties, un lietas jāpieņem tādas, kādas tās ir, bet ir situācijas, kad vienkārši negribi plūst pa straumi un pateikt:“Stop! Es tajā visā nepiedalos!” Es uzskatu - jo vairāk mūsu vidū būs sava ceļa gājēju, jo labāk,”

skaidro Mārtiņš.

Turpina dziesmas līdzautors un producents Midis:

“Ikviens ir kaut kādā mērā nepieradināts, viens vairāk, viens – mazāk. Kāds viegli adaptējas jebkurā pasaules vietā, cits nespēj pieņemt Rīgu pēc skolas gadiem mazpilsētā. Gluži kā es – Jūrmalā jūtos daudz komfortablāk nekā Rīgā.” 

Kopš iepriekšējās dziesmas “Pa Pusei Kailu” ir pagājis jau gads, taču mūziķi solās strādāt raitāk, lai jau drīzumā dienasgaismu ieraudzītu jaunā grupas plate.
Elfu Paragrāfa mūziķi dzirdami arī citos projektos. Mūzikas producents Midis darbojas grupā “Crazy Dolls”, folkmūzikas projektā “Dindari”, savukārt Mārtiņa Kita balss dzirdama “Mad Show Boys”, “Dindari”, kā arī grupā “Aarzemnieki”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku