Justs laiž klajā debijas albumu “Here I Am”

Justs laiž klajā debijas albumu “Here I Am”

Justs laiž klajā debijas albumu “Here I Am”

Dziedātājs, dziesmu autors, Latvijas Eirovīzijas dalībnieks Justs laiž klajā savu debijas albumu “Here I Am”, kas ierakstīts apmēram gadu ilgā periodā. Albums tapis sadarbībā ar DJ Makree, straumēšanas servisos tas nācis klajā 20.aprīlī, bet mūzikas tirdzniecības vietās būs pieejams no 26.aprīļa. 

“Pirmais albums ir liels notikums jebkuram mūziķim, pirmā tāda kārtīga sevis pieteikšana. Pie albuma es strādāju gadu un tas process, kā jau vienmēr pirmo lietu kādreiz dzīvē darot, ir sarežģīts un interesants. Ir visādas lietas, ko tu uzzini, kļūdies, uzzini kā darīt pareizi, dažādi atgadījumi bijuši pa šo gadu, bet es esmu milzīgi priecīgs, ka varu šo albumu nodot arī klausītājiem,”

par darbu pie debijas albuma saka Justs.
Piecas no astoņām albuma dziesmām veidotas sadarbībā ar progresīvo deju mūzikas producentu Makree, kas albumā izceļ jaunas deju un house mūzikas garšas, divas no albuma dziesmām radītas “RIGaLIVE” mūzikas rakastīšanas nometnē, kas notika pagājušā gada rudenī, bet viena dziesma veidota kā atkāpe no mūsdienu elektroniskās mūzikas, atgriežoties pie akustiskās skaņas burvības.
Līdz šim no albuma klajā nākuši divi singli “Are You There” un “Uz palodzes”, otrais singls “Uz palodzes” vairākas nedēļas bija lielākās Latvijas radio stacijas LR2 spēlētākā dziesma.
Svinot sava debijas albuma “Here I Am” iznākšanu Justs devies Latvijas koncerttūrē. Vēl paredzēti divi tūres koncerti 19.maijā koncerts Valmierā, bārā “Tinte”, bet klubu tūre noslēgsies 31.maijā Rīgā, klubā “ONE ONE”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku