Grupa "Age of Stone" mostas ar jaunu dziesmu "Pavasaris"

Grupa "Age of Stone" mostas ar jaunu dziesmu "Pavasaris".

Grupa "Age of Stone" mostas ar jaunu dziesmu "Pavasaris".

Grupa “AGE OF STONES” atgriežas uz skatuves un klausītājiem nodod savu pirmo singlu “PAVASARIS” no gaidāmā albuma. Ar šo dziesmu grupa sveic visus ar ilgi gaidīto pavasari un aicina visus mosties, sakopties un doties lielajos dienas darbos!

Dziesma tapusi sadarbībā ar Reini Kārkliņu, kurš pazīstams kā mūziķis grupā “Franco Franco” un  “Triānas Parkas” skaņu inženieris, savukārt mikss un māsterings tapis sadarbībā ar Ģirtu Laumani (Lomiks) Hodila Records.

5. maijā grupa uzstājās “Sajūtu Parks” vasaras sezonas atklāšanas pasākumā “Maģisko sajūtu nakts”, Valmierā, kur tika sniegts brīvdabas koncerts ar jau zināmām un pilnīgi jaunām dziesmām no gaidāmā albuma. 

Grupa “Age of Stones” ir garāžas rock’n’roll  grupa no Valmieras, kuras darbības pirmsākumi meklējami jau deviņdesmito gadu beigās, taču oficiāli grupa ir dibināta 2001. gadā. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības. Grupas dalībnieki: Niks Jaunzems (balss, ģitāra), Artis Ābele (bungas), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass). Grupas diskogrāfija:  “Sapņojiet” Raibā Tauriņa ieraksti / MICREC (2006); “Goin’out” AOS (2007), “Slaido Blondīņu Cirks” Platforma.lv (2010). 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku