Pārdošanā biļetes uz Cēsu Mākslas festivāla TĪRKULTŪRAS skaņas instalāciju

Pārdošanā biļetes uz Cēsu Mākslas festivāla TĪRKULTŪRAS skaņas instalāciju

Pārdošanā biļetes uz Cēsu Mākslas festivāla TĪRKULTŪRAS skaņas instalāciju.

Šī gada Cēsu Mākslas festivāla īpašais notikums būs LR3 “Klasika” raidījuma TĪRKULTŪRA veidotā 36 stundu dzīvā skaņas instalācija “Negaidītie avoti”/Unexpected Sources, kas norisināsies 27.–29. jūlijā pilnīgi jaunā vietā Cēsu pilsētā. 
Cēsu Mākslas festivālā TĪRKULTŪRA pārtaps tīrā, baltā telpā, kur ieraudzīt vēl neredzamo – kā izskatās mūzika vizuālās mākslas valodā un kur žanru un mediju mijiedarbībā parādās tīrais talants un dzīva jaunrade. Instalācijas programmā gaidāmas spilgtas skaņu un vizuālas pieredzes: avangarda mūzikas intelektuālis Džons Maus ar emocionālām un nobriedušām kompozīcijām, ko caurstrāvo drosme un iedvesmojoša inteliģence; audiovizuālo performanču mākslinieki Visible Cloaks ar elektroniskās mūzikas ceļojumiem telpā un laikā īpašā sadarbībā ar video mākslinieci Brennu Mērfiju; sintīpopa un interneta sapņu meistars Motion Graphics, kas savā praksē izmanto programmētus instrumentus, atdarinot akustiskos, piemēram, klarnetes un marimbas; elektroakustiskās mūzikas komponists un eksperimentālās mūzikas meistars Andrea Belfi, kurš savij akustisko un elektronisko bungu skanējumu, radot enerģētiskas un hipnotiskas skaņu ainavas; dīdžejs un mūzikas producents Kolins Džonko no Francijas, amerikāņu kino mākslinieks Džeimss Benings un daudzi citi, kuru vārdi tiks izziņoti jūnijā.
Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
12. Cēsu Mākslas festivāls notiek ar patrona SEB bankas, vadošā telekomunikāciju operatora un festivāla ģenerālsponsora LMT, mākslas mecenāta SIA Alfor, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Valsts Kultūrkapitāla fonda, koncertzāles “Cēsis” un Cēsu novada domes atbalstu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku