Radio NABA ēterā saslēgšanās ar Daugavpils mākslas nakti

Radio NABA ēterā saslēgšanās ar Daugavpils mākslas nakti

Radio NABA ēterā saslēgšanās ar Daugavpils mākslas nakti.

8. jūnijā, Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA ēterā bija dzirdama īpaša saslēgšanās - “Skaņu tilts: Sieviete mākslā. Daugavpils mākslas nakts”, kura ietvaros no 21.00 – 00.00 bija dzirdamas sarunas par un ap mākslu, reportāžas un intervijas ar Daugavpils mākslas nakts māksliniekiem un viesiem, kā arī dzirdama tematiska mūzika, kurā šoreiz dominēja sievietes.
Mākslas nakts ir interaktīvs, dinamisks un izaicinošs mākslas pasākums runājot par mākslu, aplūkojot mākslu, radot mākslu, izstaigājot un izstāstot mākslu, kas jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī, šogad ar tematisko ievirzi „Sieviete mākslā”. Skaņu tilts ir īpaša “saslēgšanās” ar šo notikumu radio ēterā. Skaņu tilta ietvaros bija dzirdamas sarunas ar māksliniekiem un radošo apvienību pārstāvjiem no Daugavpils un citām Latvijas pilsētām, kas ar saviem projektiem un idejām veidoja 4. Mākslas nakts daudzveidīgo notikumu programmu un mākslas telpu Daugavpilī, Daugavpils novadā un Latgalē kopumā.

Skaņu tiltu veidoja Radio NABA sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Radio NABA ētera programmu nodrošinjas Anete Enikova, Andra Čudare, Ieva Nagliņa un Māris Skuja.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku