Klajā nāk grupas "Amorālā psihōze" un Kurdeko/Macata/Vizuļa vinilplates

Klajā nāk grupas "Amorālā psihōze" un Kurdeko/Macata/Vizuļa vinilplates

Klajā nāk grupas "Amorālā psihōze" un Kurdeko/Macata/Vizuļa vinilplates.

Vinilplašu izdevniecības "Jersika Records" paspārnē septembra nogalē iznākušas divas jaunas skaņuplates – "Amorālās psihōzes" psihedēliskā ārtroka albums “Piena ceļš” un Kaspara Kurdeko, Rūdolfa Macata, Kaspara Vizuļa eksperimentālā džeza albums “KlusiKlusi”. 

Kā ierasts, abi albumi izdoti vinila plates formātā, kā arī atrodami Spotify u.c. mūzikas straumēšanas servisos, Youtube vietnē un tagad arī izdevniecības Bandcamp profilā.

Albums “Piena ceļš” izdots Jersika Records Digital sērijā. Mūzika ārpus laika un telpas, kurā var saklausīt drosmīgākās un radošākās 20. gadsimta rokmūzikas un džeza noskaņas. Lai arī grupas "Amorālā psihōze" pirmsākumi meklējami jau 20. gadsimta 80. gadu beigās, šis ir tikai otrais grupas albums, kura tapšanā piedalījušies tādi Latvijā labi zināmi mūziķi kā Raimonds Lagimovs (Dambis), Ivo Stankēvičs (Skrips), Jānis Burmeisters, Didzis Erra, Sniedze Prauliņa, Kaspars Putriņš un Santa Miščenkova.

Noklausies albumu.

 

Savukārt “KlusiKlusi” ieraksts veikts pilnībā analogi, uz lentas, mūziķiem spēlējot kopā vienā telpā, kas ir īpaši akustiski projicēta un ierīkota studijā LokoMotiv Room. Šis ir spilgts latviešu eksperimentālā džeza ieraksts, kurš organiski iekļaujas Ziemeļeiropas džeza tradīcijā. 

“Zemapziņā mums visiem bija vīzija radīt ko jaunu un nebijušu - daudz improvizējām, līdz sapratām, ka vēlamies izpausties abstraktāk, vairāk riskēt, spēlēt to, ko mēs nezinām un nesaprotam, bet jūtam intuitīvi,” stāsta mūziķi Kaspars Kurdeko, Rūdolfs Macats and Kaspars Vizulis.

Plate izdota Jersika Records Analogue sērijā. 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku