10 spilgti koncerti muzikālai nedēļas nogalei

10 spilgti koncerti muzikālai nedēļas nogalei

10 spilgti koncerti muzikālai nedēļas nogalei.

Pavasarī čivina ne tikai putni, skan arī visas koncertzāles un kafejnīcas. Ja neesi vēl izlēmis, kā ieskandināt savu pavasari, ieskaties sarakstā, ko Tev sagatavojusi Kurp.es komanda. Tajā atradīsi gan jaunus latviešu māksliniekus patīkamam vakaram ar draugiem, gan klasiskās mūzikas koncertus romantiskam randiņam – kopā 10 lieliskus koncertus Tavai nedēļas nogalei.

Grupas “Bērnības milicija” albuma pārizdošanas pasākums
14. martā | 18:00 | Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
Pirms 15 gadiem kādā Rīgas teātrī notika īpašs pasākums: padsmitgadnieku grupas “Bērnības milicija” pirmā albuma prezentācija jeb, kā grupa pati to dēvēja, “ekshumācija”. Lai arī “Bērnības milicija” bija tik tikko parādījusies uz Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuves, uz koncertu ieradās vairāk nekā 100 cilvēku. Šo ceturtdien 14. martā ir pienākusi grupas otrā elpa un viņi aicina Tevi uz koncertu un radošo darbnīcu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/grupas-bernibas-milicija-albuma-parizdosanas-pasakums-1

LNSO un Ainārs Rubiķis
15. martā | 19:00 | Lielajā ģildē
Šis nebūs tikai simfoniskās mūzikas koncerts, bet gan vesels stāsts, kuru palīdzēs izstāstīt Rēzija Kalniņa, bet izdziedāt Jolanta Strikaite un koris “Latvija”. Onegērs savā simfonijā, kas komponēta uzreiz pēc Otrā pasaules kara, runā par konfliktu, ko rada padošanās aklam pārspēkam un laimes instinkts, vēlme pēc miera un ideja par dievišķo patvērumu. Savukārt Mendelszons lasa Šekspīru un izklaidējas mežā, kurā joprojām var satikt fejas, gariņus, noburtus amatniekus un līdz ausīm iemīlējušos jauniešus.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/lnso-un-ainars-rubikis

The Swamp Shakers
15. martā | 20:00 | Colonel bārā
The Swamp Shakers ir autentiska rokabillija grupa, kas nebaidās iekļaut savā daiļradē arī džaiva, svinga, rokenrola, kantrī un blūza ritmus. Tās pamatā ir entuziastiski un talantīgi mūziķi, kas kopīgiem spēkiem ir spējīgi sasniegt augstas kvalitātes skanējumu piecdesmito gadu noskaņās. Šo piektdien viņi koncertēs Colonel bārā, tāpēc droši vari norezervēt galdiņu un pievienoties koncertam.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/the-swamp-shakers-at-colonel-15

Koncerts - Rollmans Band
15. martā | 20:00 | M50 Bar
Rihards Saule ir dziedātājs un mūziķis, kurš dzīvo ārpus laikmeta muzikālajiem rāmjiem un klišejām. Viņš izceļas ar lielisku skatuvisko izjūtu un harizmu. Riharda koncerti ir sirsnības un atklātības pilni muzikāli notikumi, kuros klausītāji teju vai maģiski tiek ierauti mūzikas fantāziju pasaulē. Piektdien 20:00 uz Dizainbāra paklāja klausītāji varēs dzirdēt skaistākās latviešu un ārzemju komponistu aranžijas, sākot no akadēmiskās mūzikas līdz rokmūzikai.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/koncerts-rollmans-band

Double Faced Eels
15. martā | 22:30 | Latvijas 1. Rokkafejnīcā
Kurš gan nezinās pašmāju poppanka veterānus – grupu Double Faced Eels? Taču kad ir pēdējā reize,
kad dzirdēji viņus uzstājamies dzīvajā? Nu grupa ir atpakaļ spēcīgāka kā jebkad, ar jaunu sastāvu,
jauniem singliem un koncertiem. Tuvākais jau piektdien Rokkafejnīcā 22:30, kad būs iespēja kārtīgi
palēkāt un izkliegties pie grupas ģitāru dārdoņas.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/double-faced-eels-rokkafejnica-1

27. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls
16. martā | 18:00 | Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” Liepājā 16. martā pulcēsies klasiskās mūzikas mākslinieki gan no Latvijas, gan Igaunijas un Skotijas.
27. Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā varēs remdēties Edvarda Elgara oratorijas “Gerontija sapnis” skaņās Liepājas Simfoniskā orķestra, akadēmiskā kora “Latvija” un slavenu solo mākslinieku izpildījumā.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/27-liepajas-starptautiskais-zvaigznu-festivals-elgars-gerontija-sapnis

Muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts "Vēstījums rakstos"
16. martā | 19:00 | Valmieras Kultūras namā
Ja esi sailgojies pēc tīri latviskiem folkloras ritmiem, dodies uz Valmieru. 16. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts "Vēstījums rakstos". Koncertā skanēs gan labi pazīstamas dziesmas, gan arī dziesmas no jaunā "Raxtu Raxti" albuma "Vēstījums rakstos".
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/muzikalas-apvienibas-raxtu-raxti-koncerts-vestijums-rakstos

Ambiente skatuve_Tīrkultūra | Kelsey Lu
16. martā | 19:00 | Vidzemes koncertzālē Cēsis
Ambiente Skatuve_TĪRKULTŪRA koncertsērijā 16.martā uzstāsies čelliste, multinstrumentāliste un vokāliste no ASV Kelsija Lu (Kelsey Lu). Kelsija šobrīd ir viena no spilgtākajām uzlecošajām popmūzikas personībām, kuras vārds aizvien biežāk izskan mūzikas un kultūras medijos. Viņa izpilda savu oriģinālmūziku, kuru raksturo gaišs un maigi suģestējošs dziedāšanas veids - nedaudz pārpasaulīgs un piepildīts ar sapņainu īstenību. Pēc koncerta apmeklētāji aicināti arī uz sarunu ar populāro mūziķi.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ambiente-skatuve_tirkultura-or-kelsey-lu

Pasaule
16. martā | 22:00 | Kaņepes Kultūras centrā
Pavisam citādu pavasara ieskandināšanu piedāvā Kaņepes Kultūras centrs un karnevāls “Pasaule”. Zem krāsainām vizuālajām projekcijām Tu varēsi ļauties pulsējošām dejām elektroniskās, organiskās un tehno mūzikas ritmos. Uz ballīti ir aicināts ikviens, kurš spēj sajust pozitīvo pavasara noskaņu un vēlas to izteikt krāsās un mūzikas skaņās.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/pasaule

Reinis Jaunais
16. martā | 22:00 | Laska bārā

Reinis Jaunais vairākus gadus ir koncertējis visā Eiropā, daloties ar savām ģitārspēles prasmēm un oriģināldziesmām, kuras pasniedz publikai, izmantojot dažādas ģitāras spēlēšanas tehnikas. Mūziķa dzīves azarts ir ceļošana, kas kalpo arī par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai. 16. martā viņš ar savu meistarīgo ģitārspēli uzstāsies Laska bārā.
Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/reinis-jaunais-lv-or-live-1

Visus mūzikas pasākumus meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku