Kalnciema kvartāla koncertsezonas atklāšana ar Baltimoras reperi Wordsmith un Brīvrunu projektu 16. maijā

Kalnciema kvartāla koncertsezonas atklāšana ar Baltimoras reperi Wordsmith un Brīvrunu projektu 16. maijā.

Kalnciema kvartāla koncertsezonas atklāšana ar Baltimoras reperi Wordsmith un Brīvrunu projektu 16. maijā.

16. maijā gaidām uz brīvdabas koncertsezonas atklāšanu Kalnciema kvartāla dārzā – Rīgā viesosies Baltimoras hiphoperis Wordsmith, bet vakaru iesildīs repa frīstaila apvienība Brīvrunu projekts. Koncertu rīko ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Kalnciema kvartālu. Ieeja bez maksas, no plkst. 19.00.
2019. gada Kalnciema kvartāla brīvdabas koncerti notiks katru ceturtdienu, sākot no 16. maija, katru reizi piedāvājot dažādu žanru mūziku un iepazīstinot ar talantīgākajiem Latvijas un ārzemju mūziķiem. Šogad īpaši jāizceļ leģendārais estrādes mūzikas kvartets “Eolika” un poproka apvienība “Lādezers”, kas koncertos atskaņos savus zināmākos hitus un aicinās dziedāt līdzi. Sezonas laikā ceturtdienu vakari tiks veltīti dažādiem mūzikas stiliem – ļausimies roka noskaņām kopā ar Latvijas rokgrupām “Indigo” un “Omertà”, izbaudīsim elektronikas un eksperimentālo mūziku, uzstāsies arī pašmāju un ārzemju džeza virtuozi, talantīgi vokālisti un dziesminieki no dažādām pasaules valstīm. Šīs sezonas laikā gaidāmi vairāki pārsteigumi – muzikālās programmas papildinājumi ar viesmāksliniekiem.
Šogad katrā koncertā darbosies aptuveni 10 brīvdabas kafejnīcas, kas uz vietas gatavos dažādu valstu street food un piedāvās itāļu vīnus no mazajām Markes reģiona vīna darītavām.

Wordsmith 

Baltimoras reperis, mūziķis un uzņēmējs Wordsmith savā hip-hopa mūzikā ietver spēcīgu motivācijas vēstījumu. Wordsmith savās dziesmās pievērš uzmanību tādām tēmām kā vārda brīvība un jauniešu izglītība, vienlaikus izceļot, cik svarīgi mūsdienu jauniešiem ļaut brīvi izpausties un attīstīties. Ar dažādiem koncertiem, semināriem un meistarklasēm Wordsmith un viņa pavadošā grupa iepazīstina ar hip-hopa kultūru Amerikā. Mūziķis saka, ka viņa uzdevums ir izklaidēt un izglītot, vienlaikus nodrošinot tīru, kvalitatīvu mūziku plašai publikai.


Brīvrunu projekts
“Brīvrunu Projekts” ir vienīgā repa frīstaila apvienība Latvijā, kas regulāri uzstājas, piedāvājot alternatīvu izklaides un verbālās cīņu mākslas pieredzi. ”Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 20 formāti, caur kuriem skatītāju ieteikumus pārvēršam komiskās etīdēs, dziesmās vai stāstos, no kuriem daži jau ir folklorizējušies tautā. Esam kā improvizācijas teātris, tikai mēs visus stāstus skatītājiem pastāstam rīmēs,” saka viens no apvienības dalībniekiem Edgars Sniegs. “Brīvrunu projekta” sastāvā ir divi “Ghetto Games” frīstaila sacensību “Štuka par bazaru” uzvarētāji Zirnis un Abra, apvienības “Kreisais Krasts” vecbiedrs JeeKaa, uzlēcošā repa zvaigzne E.V., kā arī repa tehniķis Bergs un dinozaurs Sniegs.

Koncertu rīko ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Kalnciema kvartālu, atbalsta Lielvārdes alus.
Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku